18 Mart 2013 #1691572

Loft İadede Sorun Çıkardı!

İnegöl avm den bir mevsimlik mont aldım. 15 gün sonra fermuar askısı koptu götürdüm orda yetkilisi mi diye şefimi diyim bir insan vardı. zıtlaşarak 15 gün içerisinde bana dönüş yapacaklarını söylediler ben çok olduğunu söyledim bazen 3 iş gününde de döndüğünü söylediler. sonra 20 gün oldu aradım onaylandığında size dönüş yapılacak dendi aynı şahıs tarafından.


Öylesine gittiğim başka bi çalışan vardı orada söyledim baktı ve onaylandığını yani değişim olacağını söylediler bende aynı üründen istedim kalmamış. paranın iadesini söyledim faturayı gösteriyorum yok kredi kartı slipi de olacakmış sonra göndereceklermiş onay çıkacakmış ne kadar arkadaşım tanıdığım varsa loftan uzak tutacağım.

Zafer 82 Okunma

Cevaplar

  • Loft Temsilcisi22 Mart 2013

    Merhaba, Öncelikle LOFT’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Amacımız doğru ürün ve doğru hizmeti sizlere sunmak. Bu noktada siz değerli müşterilerimizden gelen ilettiğiniz görüşlerinizin hassasiyetle ele alınacağını ve hizmet seviyemizde herhangi bir aksama olmamasını sağlamaya yönelik değerlendirmelerin yapılacağını belirtmek isteriz. Siz Değerli Müşterilerimizin bu tür sıkıntılar yaşamaması için gereken önlemler derhal alınacak ve gereken geri bildirim mağazamıza yapılmıştır. Bilgilerinize sunar iyi günler dileriz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön