22 Haziran 2015

Loft Hayal Kırıklığı Yarattı!

Yaklaşık 2 yıl önce aldığım Loft marka deri mont resimlerdeki hale geldi. Aldığım mağazaya götürdüm ilgilenip fabrikaya gönderdiler. Fabrikada ürün incelemesinden sonra kullanıcı hatası gibi bir cevapla mont tarafıma iade edildi. Loft gibi bir markaya yakıştıramamakla birlikte bunun kullanıcı hatası ile ne alakası olduğunu anlayamadım. İçinde bulunduğumuz mübarek ay sebebiyle sınırları aşmak istemiyorum. Ama bir daha Loft marka ürün ne alırım ne de aldırırım. Loft gerçekten büyük bir hayal kırıklığı.

Serdar 296 Okunma

Cevaplar

  • Serdar10 Eylül 2015

    Ürünü inceleyip üretici hatası değil kullanıcı hatası diyorsanız ben sizi Allah'a havale ediyorum. Ama resimlerde de görüldüğü gibi hadi manşet kısımları kullanıcı hatası diyelim yakanın iç kısmı ve göğüs ön yukarı kısımları nasıl kullanıcı hatası olabilir onu anlamak mümkün değil. Bence siz ürünlerinizin üzerine 1 veya 2 yıllıktır 2.yıldan sonra kullanılmaz yazmalısınız. İnanın ben sizi gerçekten gözümde çok büyütmüşüm. Ben sizi elimden geldiğince arkadaşlarıma gerek yüzyüze gerekse sosyal medyada karalamaya ve kötülemeye gideceğim. Umarım daha az müşterinizin canı yanar keşke hiç satış yapamasanızda hiçbir müşterinizin canı yanmasa...

  • Loft Temsilcisi09 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürünlerimizdeki şikayetin, üretimden kaynaklı bir durum olup olmadığını tespit etmek için inceleme departmanımıza gönderiliyor. Satın aldığınız bir üründe, herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda değiştirme olanağı sağlamaktayız. İnceleme departmanına gönderdiğimiz ürününüzde, üretimden kaynaklı bir problem görülmediği için değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek bildirmek isteriz. İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön