28 Şubat 2013

Loft Farklı Fiyat Söylendi!

Antalya Manavgat starcom mağazasına gittim sabah spordan çıktığım için üzerim de spor kıyafetleri vardı pek ilgilenen olmadı.Sabah sabah olduğundan dır herhalde mağaza çalışanları ciddiyetsiz bir şekilde ilgilendi. 3 gün önce aldım 2 üründen memnun kaldığım için 2 farklı rengini almak istedim daha önce ödediğim fiyattan daha farklı bir fiyat söylendi.

Ben de 3 gün önce şu rakama aldığımı söyledim ve bana şu cevap verildi bu ürünle onlar aynı değil.almadan çıktım ürünleri ve sonra şunu düşündüm önce aldığım ürünler aynı marka aynı model farklı renk ve sonra istediğim ürünlerde aynı marka aynı model farklı renk ben kar mı yaptım yoksa sabah sabah yanıltıllmaya mı çalışıldım?

Kerim 65 Okunma

Cevaplar

  • Kerim06 Mart 2013

    3 gün öncesi ve sonrası arasında etiketlerde herhangi bir değişiklik olmaması fiyatlarda farklılık olmaması ve 3 gün önce kampanya olan bir ibare olmaması ve 3 gün sonrada her hangi bir farklı ibare olmadığını dile getiriyorum...LOFT un konuya bu kadar ilgisiz kalması bizi çok şaşırtıp memnun etti LOFT teşşekkürler sana bayiliğini bu kadar ciddiyetsiz firmalara verdiğin ve kalitenizi gösterdiğiniz için... Bilgilerinize sunar,iyi günler dilerim... Ama bir daha kesinlikle LOFT markasını tercih etmem...

  • Loft Temsilcisi05 Mart 2013

    Merhaba, Öncelikle LOFT'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünlerimizde indirim ya da kampanya uygulandığı taktirde fiyat değişiklikleri yaşanmaktadır. Sezon değişimlerine göre de bazı ürün gruplarımız da farklı fiyat değişiklikleri izlenmektedir. Bilgilerinize sunar,iyi günler dileriz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön