05 Mayıs 2016

Loft Deforme Olması

Fresh company nata vega mağazanızdan 22.10.2015 kot pantolon aldım. 3 4 ay içinde ağ kısımlarında ve cep kısımlarında deforme meydana geldi ve Boyner a. s. Yoluyla incelenmesi için tekrar gönderdim (10.04.2016). Bugün (04.05.2016) tarihinde bana red cevabı geldi. Bu pantolunu ben en fazla 10-12 giymiş oldum. Neye istinaden bana red gönderdiniz. 150 TL verip kot alıyoruz 3 4 ay zor giyiyoruz bu kadar mı kalitesiz bir firmasınız siz bundan sonra ne alışveriş yaparım ne önünde geçerim. Bu kadar rahat bir şekilde çalışma olmaz.

Soner 212 Okunma

Cevaplar

  • Soner10 Mayıs 2016

    Neye dayanarak üretimden kaynaklı bı problem olmadığını söylüyorsunuz. Ben mavi den de kot alıyorum LTB den de alıyorum bugüne kadar hiç böyle bir şeyle karşılaşmadım. LCW ürünleri bile sizden daha kaliteli en azından sattıkları ürünlerin arkasında duruyorlar. Sizin gibi işine gelmeyince kullanıcı hatası demiyorlar.

  • Loft Temsilcisi05 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürünlerimizdeki şikayetin, üretimden kaynaklı bir durum olup olmadığını tespit etmek için inceleme departmanımıza gönderiliyor. Satın aldığınız bir üründe, herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda değiştirme olanağı sağlamaktayız. İnceleme departmanına gönderdiğimiz ürününüzde, üretimden kaynaklı bir problem görülmediği için değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek bildirmek isteriz. İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön