18 Ocak #10034577

Loft Çizgiler Oluşan Pantolonlar

Bursa Zafer Plaza Boyner'den aldığım Loft marka 2 adet kot pantolon yıkandıktan sonra her tarafı çizi çizik oldu diğer marka pantolonlarda sorun yok iken Loft çizikler oluştu. Bugün aradım neymiş red cevabı verilmiş. Aldığım pantolonları 1 defa giydim. Ve siz nasıl istediğiniz gibi kafanıza göre fabrika tarafından müşterileri mağdur ediyorsunuz ben de sizleri gerekli yerlere şikayet edeceğim. Memnuniyet yok kalite yok sadece isim var onu da görün tüm çevreme vb. her yere gerekli söylemlerimi yapacağım.

Emir 508 Okunma

Cevaplar

  • Emir18 Ocak

    Sizin işiniz bu kadar her yerde yüzlerce yerde marka varken gititm sizin markanızı satın aldım almaz olaydım. 2 pantolona dünya para ver 1 kere giy sonra çöpe at sizin markanızı da o departmanda çalışan personellerinizide Allah bildiği gibi yapsın. Verdiğim para zerre umrumda değil. İlgili makamlarla gerekli şikayetleri bildireceğiz.

  • Loft Temsilcisi18 Ocak

    Değerli Müşterimiz Emir Ç.; Ürünlerimizdeki şikayetin üretimden kaynaklı bir durum olup olmadığını tespit etmek için İnceleme Depertmanımıza gönderiliyor. Satın aldığınız bir üründe, herhangi bir üretim hatası bulunması durumda değiştirme olanağı sağlamaktayız. İnceleme Departmanına gönderdiğimiz ürününüzde üretimden kaynaklı bir problem görülmediği için değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek bildirmek isteriz. İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön