04 Nisan 2013 #1725512

Loft Benimde Montum Göle Döndü!

Gebze Center-Loft:Mont zırh gibi, kışlık, kar yağmur geçirmez dedi. Ama mont kevgir gibi çıktı. Suyu içine alıyor. Mağaza müdürü: ürünlerimiz water-resistant değildir ki dedi. Montun çiseleyen yağmuru dahi geçirmesi, su alması normal yani. Ürün kontrole yollandı Şubatta, geri geldi Mart sonunda, cevap”üretim hatası yok, değişim iade yapamayız".


E*** hanıma (müş. hiz )defalarca anlattım, hatta 'montla 2dk yürüyün, ıslanmazsanız şikayetten vazgeçeceğim' dememe rağmen doğru dürüst yanıt verilmedi, yüzüme telefon kapatıldı. Ürün 2. kez denetime gönderildi, hâla elime ulaşmadı. Ben almışım 180tl ye, şu an fiyatı 80küsür tl. montsuz bir kış geçti, parayı alıp beni kış boyu montsuz bıraktı, yaz geldi yine mont yok.

Ersin 81 Okunma

Cevaplar

  • Loft Temsilcisi25 Nisan 2013

    Merhaba, Öncelikle LOFT’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünlerimizdeki şikayetin üretimden kaynaklı bir durum olup olmadığını tespit etmek için incelenmek üzere İnceleme Departmanımıza gönderilmektedir. Siz Değerli Müşterilerimizin satın aldıkları bir üründe, herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda değiştirme olanağı sağlamaktayız. Belirtmiş olduğunuz ürünümüzün incelenmesi sağlanmış olup su geçirmez özelliği olmadığından ürün değişiminizi gerçekleştiremediğimizi üzülerek bildirmek isteriz. Bilgilerinize sunar iyi günler dileriz. Saygılarımızla.

  • Ersin17 Nisan 2013

    Müşteri hizmetlerindeki E*** hanıma santral aracılığıyla bağlanmak imkansız, aktarılan telefonu açmıyor, ancak dahilisini öğrenip aradığımda açtı. Test merkezi onaylar ve değiştirir diyor, test merkezini arıyorum M**** hanım: müşteri hizmetlerinde E*** hanımın onayıyla değişir diyor,ikisi de birbirine paslıyor ve telefona çıkmıyor. Süzgeç gibi montu su geçirmez diyerek 180 tl ye satıyorlar.

  • Ersin10 Nisan 2013

    Az önce (10.04.2013) Gebze Center Loft arayıp 2.ürün değerlendirmenin de olumsuz sonuçlandığını söyledi. Bu nasıl bir mantıktır lütfen biri açıklasın, bu alışveriş merkezindeki en sağlam mont olduğu söyleniyor ama yağmur çiselese kevgir gibi su geçiriyor, şikayet ettiğinizde de bu sefer water resistant olduğuna dair bir ibare yok deniliyor. 180 tl ye tülbentten mi mont yapıyorsun Loft? Sattığın ürünün arkasında böyle mi duruyorsun? Satış,ticaret ahlakın bu mu, bu kadar mısın? Haklı olduğum ayan beyan ortadayken, ki bunu yağmurda 5 dk deneyerek de anlayabilirlerdi ne de olsa Şubat'ta gitti Nisan'da geldi, bu şekilde davranması hangi hakka hukuğa sığar anlamıyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön