12 Şubat 2014 #2290940

Loft Ayıplı Ürün Satı

04.01.2014 Tarihinde İstanbul Maltepe Carrefour Loft mağazasından bir kazak aldım kazağı bir kez giydim ve üzerinde yıkama talimatlarına uyarak 1 kez yıkadım. Fakat kazağın koltuk altındaki dikişlerde atma ve tüylenmeler meydana geldi ürünü incelenmek üzere aldığım mağaza bıraktım bana iki hafta sonra ürününüze red cevabı gelmiştir denilerek telefon açılıyor.


Şuna anlam veremiyorum aldığım ürün bedenim herhangi bir zorlama olmadı kazağı koltuk altından tutup dikişlerini çekip atsın diye zorlayacak değilim tüylenmesi yanında cabası. Giydiğim kotların bir çoğu LOFT ama böyle bir sorunla karşılaştığım için bir daha alışveriş yapmayı düşünmüyorum.

Ayca 161 Okunma

Cevaplar

  • Loft Temsilcisi14 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Siz Değerli Müşterilerimizin satın aldıkları bir üründe herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda değiştirme olanağı sağlamaktayız. %50’nin üzerinde yün iplik kullanılan ürünlerde kol altı, göbek üstü, dirsek bölgesi ve yaka gibi sürtünmenin çok olduğu bölgelerde kullanım sonrasında oluşan az bir tüylenme normal karşılanmaktadır. Yünlü ürünler, yünün doğasında bulunan statik elektriklenme ve keçeleşme özelliğinden dolayı zamanla ve kullanım sıklığına bağlı olarak da tüylenebilir. Ürünlerinizin incelenmesi İnceleme Departmanımız tarafından sağlanmış olup üretimden kaynaklı bir problem görülmediği için ürün değişiminizi gerçekleştiremediğimizi üzülerek bildirmek isteriz. İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön