03 Aralık 2014

Loft Aldığım Kot En Az 3 Beden Genişledi!

Loft'un Özdilek AVM' deki şubesinden 130 lira verip aldığım kot pantolon giydiğim gün bollaşmaya başladı. 1 hafta sonra mağazaya geri getirdiğimde ürün incelemeye göndermek üzere aldılar, üzerine de 10 gün sonra genişlemiş diye not düşülmüş. Süre 10 gün değil, kaldı ki 10 gün de olsa bir kot üstümden düşecek kadar genişleyemez. İncelemeden kullanıcı hatası olduğu dönüşü yapıldı. Kötü giymek mi hata? Ürünün farklı bir kumaşla (üstüme uygun alıp giydikten sonra, üstümden düşmeyecek) değiştirilmesini acilen talep ediyorum.

Aydın 1.464 Okunma

Cevaplar

  • Aydın04 Aralık 2014

    Aldığım ve üzerime olan kot üstümden düşüyor, kemer takarsam da her yanı potluk yapıyor. Bu durumda daha yeni almış olduğum kotun giyilemez durumda olması tabi ki benim hatam değil. Siz bu durumu nasıl açıklıyorsunuz? Mağduriyetimin acilen giderilmesini, çözüm üretilmesini rica ediyorum.

  • Loft Temsilcisi03 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürünlerimizdeki şikayetin, üretimden kaynaklı bir durum olup olmadığını tespit etmek için inceleme departmanımıza gönderiliyor. Satın aldığınız bir üründe, herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda değiştirme olanağı sağlamaktayız. İnceleme departmanına gönderdiğimiz ürününüz de, üretimden kaynaklı bir problem görülmediği için değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek bildirmek isteriz. İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön