25 Şubat 2013
Yorum Yap
#1652768

Loft 10 Gün Dediler 2 Ayda Montum Geri Geldi!

19.11.2012 tarihinde Bursa/Gemlik şubenizden beyaz kaşe mont aldım. Montu alırken yetkili kişiye ürünün yıpranma ve tüylenme olur mu diye sordum. Mağaza yetkilisi bu tür ürünlerde asla sorun olmayacağını ve herhangi bir durumda 1 yıl garantisi olduğunu belirtti.Lakin aldığım mont hiç yıkamama rağmen bir ay içinde yıpranmaya başladı tamamıyla tüylendi.


Kötü bir görüntü hal aldı. 24.12.2012 tarihinde şubeye iadesi için başvurdum. Şube yetkilisi 10 gün içerisinde sonucu öğreneceğimizi söyledi. Hergün aramama rağmen montum 2 ay gelmedi şubeye ve geldiğinde de bu kumaşta tüylenme olabilir cevabı aldık.. Bu durumda ya mağaza yetkiliniz montumun ücretini ödeyecek ya da değişim yapılacak..

Ferhat Ferhat 83 Okunma

Cevaplar

  • Ferhat06 Mart 2013

    Bu ne samimiyetsiz laubali sıradan bir yanıt.Bir kere daha hangi ürün olduğunu bile sormadan böyle bir cevabı nasıl yazıyorsunuz..Herkese aynı cevabı vermişsiniz..Bundan sonra bütün sosyal medyada,blogumda ve arkadaşlarıma LOFT'tan alışveriş yapmamalarını önereceğim..Loft böyle samimiyetsiz bir firma olamaz.

  • Loft Temsilcisi05 Mart 2013

    Merhaba, Öncelikle LOFT’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünlerimizdeki şikayetin üretimden kaynaklı bir durum olup olmadığını tespit etmek için incelenmek üzere İnceleme Departmanımıza gönderilmektedir. Siz Değerli Müşterilerimizin satın aldıkları bir üründe, herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda değiştirme olanağı sağlamaktayız. Belirtmiş olduğunuz ürünümüzün incelenmesi İnceleme Departmanımız tarafından sağlanmış olup, üretimden kaynaklı bir problem görülmediği için ürün değişiminizi gerçekleştiremediğimizi üzülerek bildirmek isteriz. Bilgilerinize sunar iyi günler dileriz. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler