13 Nisan 2013

Loft Yırtık Gömlek!

03 nisan 2013 de Ankara Kızılay' da ki loft mağazasından aldığım kot gömleğin arkasındaki dikişlerinden sökük olduğunu fark ettim aldığım kot gömleğin sırtındaki ve koltuk altındaki dikişleri açılmış sırt kısmı daha önceden iple tutturulmaya çalışmışlar başarılı olmamış sırtının yırt olduğunu fark etmeden onca para verip kalitelidir diye aldığım ürün beni hüsrana uğrattı.

Ankara' da tatildeyken aldığım bu gömleği memleketime döndüğüm için değiştiremiyorum bu kadar kaliteli bir firmanın yaptığı bu hatayı kabul etmek istemiyorum. Şimdi bu gömleği nasıl iade edeceğim bilmiyorum.

Aslı 55 Okunma

Cevaplar

  • Loft Temsilcisi18 Nisan 2013

    Merhaba, Öncelikle LOFT’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünlerimizdeki şikayetin üretimden kaynaklı bir durum olup olmadığını tespit etmek için incelenmek üzere İnceleme Departmanımıza gönderilmektedir. Siz Değerli Müşterilerimizin satın aldıkları bir üründe herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda değiştirme olanağı sağlamaktayız. Problem yaşadığınız ürünümüzü satış belgeniz ile Kızılay AVM’deki LOFT Mağazamıza iletmeniz halinde mağaza çalışanlarımız tarafınıza yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır. Bilgilerinize sunar iyi günler dileriz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön