Loft Yıkanınca Çeken Tişörtleri Kabul Etmedi.

Emrah K. |

Loft'tan sürekli alışveriş yapan biriyim. Yakın zamanda aldığım 2 t-shirt'ün 1 tanesi çekme yaparak üzerime giyemeyeceğim duruma gelmiş, 1 tanesi ise aldığımda büyük olmasına rağmen küçülmüş ve bedenime uygun hale gelmiştir. Buna istinaden daha sonra aldığım aynı segmentteki t-şhirleri küçüleceğini düşünerek 1 beden büyük aldım.

Bu kez 1 tanesi çekme yapmayarak aksine kendini salmış giyilmez hale gelmiş, diğer ikisi de yine küçülerek uygun boyuta gelmiştir. Ayrıca küçülen t-shirtlerden 1 tanesini giyerken uzatma çabalarından düğme başlangıç noktasından yırtılmıştır. Faturam olmadığı için viaport Loft tarafından işlem yapılmıyor. Buradan Loft insan kaynaklarına konu ibraz olunur.

Etiketler :

Bayi Personel Kumaş-Deri vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emrah K.
  21 Nisan
  19:02

  Şahsımla herhangi bir telefon görüşmesi yapılmamıştır.

 • Emrah K.
  19 Kasım
  16:29

  İncelemeye gönderdiğim ürün kullanıcıcı hatasından dolayı gerigeri dönmüştür. Değişimm yapılmamıştır. Sevgili loft müşteriteri ilişkileri çalışanı, t-shirtlerileri geri almadımım mağazanıza bağışladım alınn siz giyin onları madem kusur bulunmadı.. Birir daha loft tan alışveriş yapmayacağımı kararlılıkla bildirmek isterim..

 • 13 Ağustos
  10:39

  Değerli Müşterimiz,

  Tarafınızla telefon ile görüşülmüş olup konu ile ilgili bilgi aktarılmıştır.

  İyi günler dileriz.