Loft Yeni Aldığım Montun Fermuarı Bozuldu.

Şenol T. |

2 ay önce Loft mağazasından kışlık deri mont aldım. Zaten kalitesiz olan fermuar yakın zamanda bozuldu, bende garantisi var diye aldığım yere götürdüm. Garantisi varmış fakat değişim için rapor en erken 21 güne çıkıyormuş.

Değişip değişmeyeceği de şimdilik muamma. Şimdi ben kış için aldığım montu kışın en soğuk zamanda bir ay kullanamayacak sam ne işe yarar, bu raporu yazmak çok mu zor da 3 hafta bekleyeceğim? Amaç basit müşteriyi yıldırmak için yasal sınır ne kadar izin veriyorsa o kadar bekleyelim ki kimse garantiye ürün göndermesin. Bir de müşteri temsilcisi özellikle vurgulayarak 21 gün sonra size bilgi verilecektir diyor. Dikkat edin 21 gün içinde değil 21 gün sonra.

Etiketler :

Firma Tamir - Tadilat Garanti Süre

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Ocak
  11:05

  Değerli Müşterimiz ,
  Ürünlerimizdeki şikayetin, üretimden kaynaklı bir durum olup olmadığını tespit etmek için inceleme departmanımıza gönderiliyor. Satın aldığınız bir üründe, herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda değiştirme olanağı sağlamaktayız
  Ürünlerimiz 15 iş günü yani 21 gün yasal süre içerisinde incelenip sonuçlandırılıyor. Sonuçlandığı takdirde ürününüzü bırakmış olduğunuz mağazamız tarafınıza bilgilendirme de bulunuyor.
  İyi günler dileriz.