15 Ocak 2015

Loft Yeni Aldığım Montun Fermuarı Bozuldu.

2 ay önce Loft mağazasından kışlık deri mont aldım. Zaten kalitesiz olan fermuar yakın zamanda bozuldu, bende garantisi var diye aldığım yere götürdüm. Garantisi varmış fakat değişim için rapor en erken 21 güne çıkıyormuş.

Değişip değişmeyeceği de şimdilik muamma. Şimdi ben kış için aldığım montu kışın en soğuk zamanda bir ay kullanamayacak sam ne işe yarar, bu raporu yazmak çok mu zor da 3 hafta bekleyeceğim? Amaç basit müşteriyi yıldırmak için yasal sınır ne kadar izin veriyorsa o kadar bekleyelim ki kimse garantiye ürün göndermesin. Bir de müşteri temsilcisi özellikle vurgulayarak 21 gün sonra size bilgi verilecektir diyor. Dikkat edin 21 gün içinde değil 21 gün sonra.

Şenol 1.199 Okunma

Cevaplar

  • Loft Temsilcisi15 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz , Ürünlerimizdeki şikayetin, üretimden kaynaklı bir durum olup olmadığını tespit etmek için inceleme departmanımıza gönderiliyor. Satın aldığınız bir üründe, herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda değiştirme olanağı sağlamaktayız Ürünlerimiz 15 iş günü yani 21 gün yasal süre içerisinde incelenip sonuçlandırılıyor. Sonuçlandığı takdirde ürününüzü bırakmış olduğunuz mağazamız tarafınıza bilgilendirme de bulunuyor. İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön