30 Aralık 2014

Loft Ürün İadesinde Sorun!

Loft marka aldığım pantolonu beraberinde aldığım 3 pantolon ile beraber ilk yıkamam da üzerinde çizikler oluştu ve aldığım Gencallar mağazası Zeytinburnu şubesine götürdüm incelemeye verildi. Bana belirtilen süre dolana kadar bekledim herhangi bir cevap gelmedi, firmaya aradığımda telefonlara cevap alamadım. Aldığım diğer pantolonlarda hiçbir problem yok iken sadece bir tanesinde olması üretim hatası değil kullanıcı hatası cevabını aldım. Beraberin de yıkanan diğer kıyafetlerde kullanıcı hatası olmuyor da bunda nasıl oluyor?

Kadir 1.161 Okunma

Cevaplar

  • Kadir 06 Ocak 2015

    Değerli Müşteri Temsilcisi (!) Aynı anda alınan ve beraber aynı çamaşır makinesinde (şartlarda) yıkanan 3 pantolondan sadece sizin ürününüz de kullanım hatası (!) oluyor, üretim sırasında yıkamanızı kontrol etmenizi rica ederim, bilginize.

  • Loft Temsilcisi30 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz , Ürünlerimizdeki şikayetin üretimden kaynaklı bir durum olup olmadığını tespit etmek için İnceleme Departmanımıza gönderiliyor. Satın aldığınız bir üründe, herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda değiştirme olanağı sağlamaktayız. İnceleme Departmanına gönderdiğimiz ürününüz de üretimden kaynaklı bir problem görülmediği, yıkama talimatına uygun yıkanmadığından dolayı değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek bildirmek isteriz. Ürünlerimize üretim aşamasında da yıkama uygulanmaktadır. İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön