Loft Ürün İadesinde Sorun!

Kadir A. |

Loft marka aldığım pantolonu beraberinde aldığım 3 pantolon ile beraber ilk yıkamam da üzerinde çizikler oluştu ve aldığım Gencallar mağazası Zeytinburnu şubesine götürdüm incelemeye verildi. Bana belirtilen süre dolana kadar bekledim herhangi bir cevap gelmedi, firmaya aradığımda telefonlara cevap alamadım. Aldığım diğer pantolonlarda hiçbir problem yok iken sadece bir tanesinde olması üretim hatası değil kullanıcı hatası cevabını aldım. Beraberin de yıkanan diğer kıyafetlerde kullanıcı hatası olmuyor da bunda nasıl oluyor?

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kadir A.
  06 Ocak
  01:23

  Değerli Müşteri Temsilcisi (!)
  Aynı anda alınan ve beraber aynı çamaşır makinesinde (şartlarda) yıkanan 3 pantolondan sadece sizin ürününüz de kullanım hatası (!) oluyor, üretim sırasında yıkamanızı kontrol etmenizi rica ederim,
  bilginize.

 • 30 Aralık
  10:57

  Değerli Müşterimiz ,
  Ürünlerimizdeki şikayetin üretimden kaynaklı bir durum olup olmadığını tespit etmek için İnceleme Departmanımıza gönderiliyor.
  Satın aldığınız bir üründe, herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda değiştirme olanağı sağlamaktayız.
  İnceleme Departmanına gönderdiğimiz ürününüz de üretimden kaynaklı bir problem görülmediği, yıkama talimatına uygun yıkanmadığından dolayı değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek bildirmek isteriz.
  Ürünlerimize üretim aşamasında da yıkama uygulanmaktadır.
  İyi günler dileriz.