Loft Ürün Değişimi Yapılmadı.

Gökhan K. |

11.07.2015 tarihinde Kızılay AVM Loft mağazasından aldığım gömleğimi aradan 1 gün geçmesine rağmen değişim yapılamayacağını söylediler. Bu marka satış esnasında farklı bir davranış içinde satış sonrasında ise sizi umursamayan bir davranış benimsiyorlar. Tavsiyem alışveriş yapılacak bir mağaza değil.

Etiketler :

Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan K.
  15 Eylül
  12:17

  Loft 8 Eylül 2015 tarihli cevap yazısına istinaden firmanın müşteri hizmetlerini aradım cevap yazınızda göreceğiniz üzere firma ürünü faturayla gönderdiğim takdirde yardımcı olacaklarını söylüyorlar fakat firma bunu sadece göz boyamak için yapıyor müşteri hizmetleri bana kararın değişmeyeceğini söylüyor o zaman neden yazdınız buraya kardeşim dolandırıcı mısınız? ?

 • 08 Eylül
  14:52

  Değerli Müşterimiz,
  Ürünlerimizdeki şikayetin, üretimden kaynaklı bir durum olup olmadığını tespit etmek için inceleme departmanımıza gönderiliyor. Satın aldığınız bir üründe, herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda değiştirme olanağı sağlamaktayız.
  Ürününüzü satış belgeniz ile almış olduğunuz mağazamıza iletmeniz halinde, inceleme departmanımıza gönderilmek üzere mağaza çalışanlarımız tarafınıza yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklar.
  İyi günler dileriz.

 • Gökhan K.
  02 Ağustos
  12:48

  Bu duyarsızlığınız bakalım tüketici mahkemesinde de devam edecekmi? Arkadaşlar bu firma tamamen kendini haklı gören bir firma alışveriş yapmadan önce kesinlikle düşünün derim