Loft Ürün Değişimi İçin Aldığım Mağazaya Yönlendiriliyorum!

Mustafa Ç. |

12. 06. 2012 tarihinde Gaziantep Sanko Loft mağazasından 2 adet keten pantolon aldım. Keten pantolonlardan 1 tanesinin her iki diz bölümlerinin altında ve üstünde solma problemi oluştu. Ben Adıyaman da oturmaktayım ve yetkili firma ile görüştüm, firma müşteri hizmetleri illaki aldığım ürünü aldığım mağazaya götürüp oraya teslim etmemi söyledi.

Benim Adıyaman'dan Gaziantep'e gidip gelmem zaten pantolonun fiyatı bu durum beni çok üzdü. Koskoca Loft firmasının ilgisizliği karşısında hayal kırıklığı yaşadım. Adıyaman'daki küçük bayilerden olmazmış ve kendilerine dedim ki siz inceleme departmanının adresini verin ben göndereyim yok dediler siz gönderirseniz orada kaybolabilirmiş.

Etiketler :

Bayi Personel Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa Ç.
  24 Haziran
  09:27

  OZAMAN MAGAZANIZ BULUNDUĞU YERDE İKAMET EDENLERE ÜRÜNLERİNİZİ SATIN İL DIŞINDAN GELENLERE SATIŞ YASAKTIR DİYE BİR İLAN YAPIŞTIRIN İNSANLARI MAGDUR ETMEYİN KARDEŞİM.

 • Mustafa Ç.
  24 Haziran
  09:26

  LOFT MAGAZASI MI ASLA BİR ÜRÜNÜ DEĞİŞTİRTMEMEK İÇİN NELER YAPIYORLAR KESİNLİKLE ÜRÜN ALMAYIN

 • Mustafa Ç.
  21 Haziran
  09:51

  bu kadar saçmalık olmaz 1 pantolon için ben adıyamandan gaziantepe 45 tl ücret ödeyip gidecekmiyim.yol ücretim size mi ait olacak.ya kardeşim sizin inceleme departmanınız nerede ise ben oraya göndereyim.

 • 20 Haziran
  17:04

  Merhaba,

  Öncelikle LOFT'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Adıyaman'da mağazamız bulunmadığı için yönlendirme yapamıyoruz.

  Ürününüz almış olduğunuz mağazamız tarafından ürün inceleme kaydınız oluşturularak incelenmek üzere inceleme departmanımıza gönderilmektedir.

  Bilgilerinize sunar,iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla.