24 Temmuz 2013

Loft Tadilatta İki Kere Dikkatsizlik!

Kotu aldım, boyu uzundu. Paça kısaltılacaktı. Uzun yapılmıştı, hiç yaptırılmamış gibiydi. Tekrar götürdüm. Bu seferde çok kısa yapıldı giyinemiyorum. Değişimde yapmıyoruz, iade de almıyoruz dediler. Fiyatı da 120 TL, çöpe gitmiş oldu. Böyle büyük kaliteli sandığımız bir firmada böyle bir şey nasıl oluyor hayret ettim. Nasıl çalışanlarınız var. En kısa zamanda ilgilenilmesini rica ediyorum.

Nurhan A. 72 Okunma

Cevaplar

  • Nurhan A.09 Ağustos 2013

    hiç bir şehirde kesinlikle bu markayı seçmem artık insanız sonuçta o kadar hakaret çok ayıptı.

  • Nurhan A.09 Ağustos 2013

    fakat elemanlarınız bunu anlamadı.. yetmemiş gibi mağazada o kadar müşteri arasında hakarette bulundular böyle bir şeyle karşılaşacağımızı bilsem kesinlikle gitmezdim ki artık bir daha asla tercih etmem bu markayı. açıklama yapılsa tamam ama o kadar hakaret ve ses yükseltme çok ayıptı lütfen biraz seçici olunuz.

  • Loft Müşteri Temsilcisi30 Temmuz 2013

    Merhaba, Öncelikle LOFT’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Almış olduğunuz ürünlerimiz;kullanılmamış,yıkanmamış ve terziye gitmemiş rafa konulabilecek şekilde 30 günlük yasal süre içinde tüm satış belgeleriniz olmak şartı ile değişim ve iade gerçekleştirilmektedir. Bilgilerinize sunar,iyi günler dileriz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön