19 Ağustos 2016

Loft Sorunlu Ürünü Geri Almadılar.

Loft'un Isparta iyas bayisinden 140 kusur TL fiyatı olan lacivert bir pantolon aldım. Daha ilk giydiğin gün rengi değişmeye başladı. Bir hafta içinde giymememe rağmen rengi iyice soldu. Bayram için gittiğim Isparta'dan geri yaşadığım yere Gaziantep'e döndüm. Gaziantep Prima mall içindeki Loft çalışanları elimde fatura olmasına rağmen incelemeye-garantiye gönderilmesini istediğim pantolon kabul etmediler ve yardımcı olmak istemediler. Sebep ise beni hiç ilgilendirmeyen bayi-mağaza farkıymış!

45 dakikada ulaşabildiğim müşteri temsilcisi hiçbir şey yapamayacağımı söyleyip Isparta'ya sırf pantolon için dönmemi tavsiye etti, en yakın Elazığ ya! Dalga geçer gibi. Sanki şirket politikaları benim problemim gibi şimdi elimde faturası olan sorunlu pahalı bir pantolon ile buraya yazmaktan. Başka çare bulamadım ama bu işin peşini bırakmayacağım. Biz parayı kolay kazanmıyoruz kusura bakmayın!

Serkan 179 Okunma

Cevaplar

  • Serkan 24 Ağustos 2016

    Ürünü ispartaya kargoladim. İncelemek için gönderdim ancak sonuç olarak talebim red edilmiş! Henüz bir kere giyebildiğim ve bir sürü para ödediğim bu pantolonu bana geri göndermişler! Sizi tüketici haklarına şikayet edeceğim biz parayı kolay kazanmıyoruz. Size en etkili yaptırımı ise hayatım boyunca asla sizden alışveriş yapmayarak ve etrafımdaki kimseye de yaptırmayarak uygulayacağım. Satışdan kısa bir süre sonra sorunlu ürünü geri almamak nasıl bir ciddiyetsiz ve iş ahlakından yoksun bir hatekettir anlam veremiyorum... .

  • Loft Temsilcisi23 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz Serkan S.; Ispartadaki satış noktamız bayimizdir. Ürün değişiminiz için almış olduğunuz bayi yardımcı olabilir. Bayi satış noktalarımız ve zincir mağazalardaki koleksiyonlarımız birbirinden farklılık gösterebiliyor. Bayilerden alınana ürünlerde Gaziantep prima mall ya da diğer mağazalarımızın yardımcı olamadığını üzülerek bildirmek isteriz. İlginiz için teşekkür ederiz. İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön