Loft Sorun Çıkaran Pantolon!

Gülay P. |

İzmit Symbol Alışveriş Merkezinden aldığımız Loft marka pantolonlardan bir tanesinde ilk yıkamada beyaz çizgiler oluştu, çizgi oluşan gri renkli. Aynı modelden 3 tane daha var ama onlarda bir sorun yok. İnceleme için gönderdiler ve geri geldiğinde yıkama hatası olduğunu söylediler. Diğer 3 tanesinde sorun yok onlarda yıkandı dediğimde, yumuşatıcı yapmıştır kullanmamanız gerekiyor dediler ama zaten yıkama talimatında yumuşatıcı ile ilgili bir bilgi yoktu ve olsa bile yumuşatıcı olmadan çamaşır mı yıkıyoruz?

Yumuşatıcı neden sabece gri olanda iz yaptı? Siyah krem ve kahve olan neden normal? Yıkamada mı yoksa sizin kumaşta mı sorun var karar sizin bir daha da almam zaten ilk ve son oldu.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • 08 Eylül
    15:12

    Değerli Müşterimiz,
    Ürünlerimizdeki şikayetin, üretimden kaynaklı bir durum olup olmadığını tespit etmek için inceleme departmanımıza gönderiliyor. Satın aldığınız bir üründe, herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda değiştirme olanağı sağlamaktayız. İnceleme departmanına gönderdiğimiz ürününüzde, üretimden kaynaklı bir problem görülmediği için değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek bildirmek isteriz.
    İyi günler dileriz.