11 Temmuz 2014

Loft Sökülen Ürünün İadesini Kabul Etmiyor.

Loft'dan 08.07.2014 tarihinde alışveriş yaptım ve aldığım pantolon 2 gün sonra sokuldu ciddi derecede ürünü mağazaya götürdüm ve pantolonun merkeze gitmesi gerekiyormuş. 21 iş günü içerisinde geri gelecekmiş. Ben 110 tl verdiğim pantolonu 2 gün giymeden sökülmeye başlıyorsa 21 gün beklemenin bir mantığı var mı?

Pantolon dikilip geri gelecekmiş. Madem öyle iade edeyim dedim, onun içinde merkeze gitmesi gerekiyormuş. Yani hiçbir şekilde yardımcı olmadılar. Pantolonu geri aldım, terzide yaparım dedim ve çıktım. İlk defa böyle bir şey görüyorum. Bahse konu olan mağaza ( Viaport).

Çetin 2.167 Okunma

Cevaplar

  • Çetin 11 Temmuz 2014

    İlgi ve alakanız için teşekkür ederim yalnız ürününüzün bu kadar kalitesiz olduğunu ve ürününüzün arkasında durmadığınızı görmüş oldum.Ben bu pantolonu alırken mağazanızda 300 tl'lik alışveriş yaptım ve aldığım pantolon iki gün sonra sökülüyorsa sizde bunun değişimine 21 iş günü veriyorsanız bende sizi tüketici hakları mahkemesine veririm benim paramı 21 gün bekletemezsiniz kullanamazsınız.ürünü alırken 21 gün sonra parasını versem size uyarmı? Tabiki uymaz işinize gelmez.

  • Loft Temsilcisi11 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimiz, Sizinle görüşülmüş olup konu ile ilgili bilgi aktarılmıştır. İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön