Loft Sökülen Ürünün İadesini Kabul Etmiyor.

Çetin Ö. |

Loft'dan 08.07.2014 tarihinde alışveriş yaptım ve aldığım pantolon 2 gün sonra sokuldu ciddi derecede ürünü mağazaya götürdüm ve pantolonun merkeze gitmesi gerekiyormuş. 21 iş günü içerisinde geri gelecekmiş. Ben 110 tl verdiğim pantolonu 2 gün giymeden sökülmeye başlıyorsa 21 gün beklemenin bir mantığı var mı?

Pantolon dikilip geri gelecekmiş. Madem öyle iade edeyim dedim, onun içinde merkeze gitmesi gerekiyormuş. Yani hiçbir şekilde yardımcı olmadılar. Pantolonu geri aldım, terzide yaparım dedim ve çıktım. İlk defa böyle bir şey görüyorum. Bahse konu olan mağaza ( Viaport).

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Çetin Ö.
  11 Temmuz
  14:38

  İlgi ve alakanız için teşekkür ederim yalnız ürününüzün bu kadar kalitesiz olduğunu ve ürününüzün arkasında durmadığınızı görmüş oldum.Ben bu pantolonu alırken mağazanızda 300 tl'lik alışveriş yaptım ve aldığım pantolon iki gün sonra sökülüyorsa sizde bunun değişimine 21 iş günü veriyorsanız bende sizi tüketici hakları mahkemesine veririm benim paramı 21 gün bekletemezsiniz kullanamazsınız.ürünü alırken 21 gün sonra parasını versem size uyarmı? Tabiki uymaz işinize gelmez.

 • 11 Temmuz
  14:08

  Değerli Müşterimiz,

  Sizinle görüşülmüş olup konu ile ilgili bilgi aktarılmıştır.

  İyi günler dileriz.