Loft Renk Solmasının Sebebi Benmişim!

Mehmet F. |

27.09.2014 tarihinde Diyarbakır Boyner mağazasından almış olduğum Loft marka gömlek yaklaşık 3 hafta sonra 3 giyim sonunda ve hiç yıkanmadan aşırı renk solmasına uğradı. Ürünü mağaza aracılığıyla teste gönderdim. Yaklaşık bir ay sonra ürün olduğu gibi bana geri gönderildi ve üretimden kaynaklanan bir hata olmadığı gibi komik bir üslupla dalga geçildi. Çok severek kullandığım markanın böyle bir tavır takınması hiç hoşuma gitmedi ve açıkçası ürünlerini kullanma konusunda bir daha düşünmeye itti beni.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet F.
  08 Ocak
  12:53

  Kopyala yapıştır hep aynı cevap

 • Mehmet F.
  13 Aralık
  22:01

  Ayrica yukarida bana cevap diye yazilan yazinin diger şikayetlerle birebir kalip olarak ayni oldugunu gordum buda isin ciddiyetsizligini gosteriyor. Tuketici hakem heyetine sikayetimi ilettim sureci bekleyecez..

 • Mehmet F.
  13 Aralık
  21:58

  Bidaha asla.. karakterini olusturmamis bi firma ve benimle ayni sikayette bulunan yiginla insanin var oldugunu farkettim Teşekkürler Loft!!!!

 • Mehmet F.
  11 Aralık
  10:41

  Aynı basitlik duzeyindeki cevap daha oncede verildi firmaniz hakkinda bu problemi yasayan cok insan oldugunu ogrendim kaldiki magazadaki loft satis yetkilisi bıle satis sonrasi destek konusunda ciddiyetsiz dawrandiginizi bildirdi..

 • 09 Aralık
  12:27

  Değerli Müşterimiz,
  Ürünlerimizdeki şikayetin, üretimden kaynaklı bir durum olup olmadığını tespit etmek için inceleme departmanımıza gönderiliyor. Satın aldığınız bir üründe, herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda değiştirme olanağı sağlamaktayız. İnceleme departmanına gönderdiğimiz ürününüz de, üretimden kaynaklı bir problem görülmediği için değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek bildirmek isteriz.
  İyi günler dileriz.