Loft Renk Solması!

Mehmet Can S. |

Bayramdan önce Loft müşteri hizmetlerini arayıp şikayetimi belirtmiştim. Yaklaşık 2 ay önce Sefaköy Armoni Park Loft mağazasından 2 kanvas pantolon (siyah-lacivert) aldım. Bu pantolonlardan laciverti birkaç kullanımdan sonra renginin solduğunu farkettim. Siyah olan ise lacivertle aynı tarz pantolon ve aynı boy-beden olmasına rağmen sıktığı için giyemedim.

Müşteri hizmetlerindeki yetkili 1 ayı geçmiş olmasına rağmen ve fişimin olup olmamasına bakılmaksızın incelemeye alınabileceğini söyledi. Bende bu ürünleri mağazaya getirdim. Buradaki görevlide teslim alamayacaklarını gerekçelerininde sürenin 1 ayı geçmiş olmasına bağladılar. Ne yapmam gerekir?

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme Çağrı Merkezi Personel Davranış Firma Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Ağustos
  12:13

  Merhaba,

  Öncelikle LOFT’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Ürünlerimizdeki şikayetin üretimden kaynaklı bir durum olup olmadığını tespit etmek için incelenmek üzere İnceleme Departmanımıza gönderilmektedir.

  Siz Değerli Müşterilerimizin satın aldıkları bir üründe, herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda değiştirme olanağı sağlamaktayız.

  Mağazamız ile görüştük.

  Problem yaşadığınız ürününüzü satış belgeniz ile almış olduğunuz mağazamıza iletmeniz halinde mağaza çalışanlarımız tarafınıza yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır.

  Bilgilerinize sunar iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla.