23 Mart 2016

Loft Pantolonun Paçaları Yırtılıyor.

2015 Kasım ayında Tekirdağ Tekira mağazasından 2 adet kot pantolon aldım. 1 tanesini giydim 2 ya da 3 gün giymiştim ve paçalarında hafif yırtıklar oluştu. Biraz daha giymeye devam edersem yırtılacak idi 2. kotumu o günden bu yana hala giyiyorum ve hiçbir deforme yok. Konuyla ilgili olarak İstanbul Armoni Şubesine götürdün. Ürünü incelemeye gönderdiler 10 gün sonra kumaş hatası yoktur diye geri dönüş yaptılar. Tekrar şikayet için aradım. Böyle bir cevap veriyorsanız bu kullanıcı hatası anlamına gelir diyorum onlar sadece kumaş hatası yok diyorlar peki dedim. Konu ile ilgili nereye şikayette bulunurum Loft'un bu kararını diye soruyorum. Herhangi bir yere şikayet edemezsiniz diyorlar beni deli ettiler.

2 - 3 gün giyip paçası yırtılıyorsa bu benim hatam değildir. Benim hatam olsa diğer aldığım kotta da aynı sorun olur. Bunu söylememe rağmen bir derdimi anlatamadım.

Seref 157 Okunma

Cevaplar

  • Seref25 Aralık 2017

    Kalitesiz Pantolon yapıp dünya paraya satıyorsunuz ardından da ''üretimden kaynaklı bir problem görülmediği için'' diyorsunuz. Bundan sonra benim evime Loft markası giremez... Ve alacak arkadaşlarıma da almamaları konusunda ikna edeceğim...

  • Loft Temsilcisi23 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürünlerimizdeki şikayetin, üretimden kaynaklı bir durum olup olmadığını tespit etmek için inceleme departmanımıza gönderiliyor. Satın aldığınız bir üründe, herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda değiştirme olanağı sağlamaktayız. İnceleme departmanına gönderdiğimiz ürününüzde, üretimden kaynaklı bir problem görülmediği için değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek bildirmek isteriz. İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön