29 Nisan 2013

Loft Pantolonda Tüylenme Oldu!

Tekirdağ Tekira Avm Loft Mağazası'ndan aldığım siyah pantolonu 3 defadan fazla kullanmadım. Fakat gözü rahatsız edecek şekilde tüylenme oluştu. Şikayetimi belirtmek için mağazaya götürdüm. Ürün test edilip 16 gün içerisinde bilgi verileceği söylendi. 16. günün sonunda haber gelmedi ve mağazaya gittiğimde ürün gelmemişti mağaza müdürüyle görüştüm.

Ürün geldiğinde, ürünü kendisinin teslim edeceğini söyledi fakat söz verilen süre sonunda yine haber gelmedi ve tekrar mağazaya gittim. Haklı olduğum halde agresif bir tutum sergilendi.Ancak
kullanıcı hatası olduğunu ileri sürüp ürünü geri iade ettiler. Benden kaynaklanmayan nedenden dolayı ürünü kullanamıyorum. Personelin davranışından da şikayetçiyim.

Belma 62 Okunma

Cevaplar

  • Loft Temsilcisi30 Nisan 2013

    Merhaba, Öncelikle LOFT’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünlerimizdeki şikayetin üretimden kaynaklı bir durum olup olmadığını tespit etmek için incelenmek üzere İnceleme Departmanımıza gönderilmektedir. Siz Değerli Müşterilerimizin satın aldıkları bir üründe, herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda değiştirme olanağı sağlamaktayız. Belirtmiş olduğunuz ürünümüzün incelenmesi sağlanmış olup, üretimden kaynaklı bir problem görülmediği için ürün değişiminizi gerçekleştiremediğimizi üzülerek bildirmek isteriz. Bilgilerinize sunar iyi günler dileriz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön