20 Ekim 2016

Loft Orijinal Paça Kısaltma Diye Bir Şey Yok!

19.10.2016 çarşamba günü, Kumluca Loft mağazasında beğendiğim bir kot pantolonun 30 paça boyu olmadığı için 32 boyunu denedim. Tezgahtar kız kısaltma yaptıklarını söyledi. Ben de kısaltmalarda paçanın orijinalliğini kaybettiğini belirttiğimde, "orijinal paça" yaptırabildiklerini söyledi. Ben daha önce bir kez böyle bir şey denediğimi ve hoşnut kalmadığımı söylediğimde ise gayet öz güvenli bir tavırla kendilerinin yaptırabildiklerini söyledi. Ben de ikna oldum. Kasada ödeme esnasında da tadilat notunu alan görevli de "orijinal paça" diye not aldı ve ben iyice ikna oldum. Sonuç mu? Yine paçanın alt bölümünde içe doğru kıvrılmış bir parmak pay ve orijinalliği bozulmuş hem de özensiz yapılmış bir paça. Benim için daha da kötüsü ben aynı pantolonu Antalya'da 40 TL'ye almamışken burada 59,90 TL'ye aldım.

Mehmet 384 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 25 Ekim 2016

    Sayın Loft yetkilileri zaten öyle bir talebim yok. Tek amacım alışveriş yapmak isteyenleri bilgilendirerek yanılmalarını önlemekti. Ayrıca aldığım ürün bayinizin diğer markasının ürünüydü ve o markadan gerekli ilgiyi gördüm. Yine de sizin ilginize de teşekkür ederim.

  • Loft Temsilcisi20 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz Mehmet E.; Paça boyu tadilatlarında sizin istediğiniz boy ölçüsüne göre tadilat yapılmaktadır. Ürününüz kullanılmış ve tadilat uygulandığı için iade veya değişimini gerçekleştiremediğimizi üzülerek bildirmek isteriz. İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön