Loft Montta Beyaz Leke Oldu!

Gökhan Y. |

15/01. 2013 Tarihinde Ankara beypazarı Sertler tekstil konfeksiyon mağazasından 2 adet mont aldım arkadaşımla beraber yaklaşık 1 ay kadar giydik ve kirlendiğinde ilk yıkamada montlar da solma beyaz lekeler ve yıpranmalar meydana geldi sertler tekstile durumu bildirdik ve ürünün değişimini istedik onlarda istanbula göndereceklerini ve cevabı bize kısa zamanda ileteceklerini söylediler ve bu gün cevap geldi aynen yazıyorum.

Şikayete neden olan ürününüz kalite kontrol teknikerlerimiz tarafından incelenmiştir. Üründeki şikayetiniz üretimden kaynaklı bir sebeple gerçekleşmediği tespit edilmiştir Sürtünmeden kaynaklı bir sonuçtur kullanımda efekt alması normaldir. müşteri hizmetleri de ilgilenmedi.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan Y.
  22 Mayıs
  13:44

  Tüketici haklarından gelecek cevabı bekliyorum

 • Gökhan Y.
  18 Nisan
  12:06

  Standard cevap açıklarmısınız 2 adet montun ilk yıkamada beyazlama sebebini..

 • Gökhan Y.
  18 Nisan
  11:45

  Aldığınız şikayetlere göre verdiğiniz cevaplar hep aynı loftla alakalı okuduğum şikayetlerde aynı sorundan çok ama cevabınız tatmin edici memnun edici değil hakkımı tüketici haklarında arayacağım

 • 18 Nisan
  11:33

  Merhaba,

  Öncelikle LOFT’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Ürünlerimizdeki şikayetin üretimden kaynaklı bir durum olup olmadığını tespit etmek için incelenmek üzere İnceleme Departmanımıza gönderilmektedir.

  Siz Değerli Müşterilerimizin satın aldıkları bir üründe, herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda değiştirme olanağı sağlamaktayız.

  Belirtmiş olduğunuz ürünümüzün incelenmesi sağlanmış olup, üretimden kaynaklı bir problem görülmediği için ürün değişiminizi gerçekleştiremediğimizi üzülerek bildirmek isteriz.

  Bilgilerinize sunar iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla.