09 Nisan 2013

Loft Montta Beyaz Leke Oldu!

15/01. 2013 Tarihinde Ankara beypazarı Sertler tekstil konfeksiyon mağazasından 2 adet mont aldım arkadaşımla beraber yaklaşık 1 ay kadar giydik ve kirlendiğinde ilk yıkamada montlar da solma beyaz lekeler ve yıpranmalar meydana geldi sertler tekstile durumu bildirdik ve ürünün değişimini istedik onlarda istanbula göndereceklerini ve cevabı bize kısa zamanda ileteceklerini söylediler ve bu gün cevap geldi aynen yazıyorum.

Şikayete neden olan ürününüz kalite kontrol teknikerlerimiz tarafından incelenmiştir. Üründeki şikayetiniz üretimden kaynaklı bir sebeple gerçekleşmediği tespit edilmiştir Sürtünmeden kaynaklı bir sonuçtur kullanımda efekt alması normaldir. müşteri hizmetleri de ilgilenmedi.

Gökhan 146 Okunma

Cevaplar

 • Gökhan 22 Mayıs 2013

  Tüketici haklarından gelecek cevabı bekliyorum

 • Gökhan 18 Nisan 2013

  Standard cevap açıklarmısınız 2 adet montun ilk yıkamada beyazlama sebebini..

 • Gökhan 18 Nisan 2013

  Aldığınız şikayetlere göre verdiğiniz cevaplar hep aynı loftla alakalı okuduğum şikayetlerde aynı sorundan çok ama cevabınız tatmin edici memnun edici değil hakkımı tüketici haklarında arayacağım

 • Loft Temsilcisi18 Nisan 2013

  Merhaba, Öncelikle LOFT’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünlerimizdeki şikayetin üretimden kaynaklı bir durum olup olmadığını tespit etmek için incelenmek üzere İnceleme Departmanımıza gönderilmektedir. Siz Değerli Müşterilerimizin satın aldıkları bir üründe, herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda değiştirme olanağı sağlamaktayız. Belirtmiş olduğunuz ürünümüzün incelenmesi sağlanmış olup, üretimden kaynaklı bir problem görülmediği için ürün değişiminizi gerçekleştiremediğimizi üzülerek bildirmek isteriz. Bilgilerinize sunar iyi günler dileriz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön