07 Şubat 2014

Loft Marka Montun Fermuarı Bozuldu Tamir Etmediler.

13.03.2013 tarihinden Loft Eskişehir Espark mağazasından kışlık kalın bir mont aldım. Havalar ısındığı için hiç giymeden dolaba kaldırdım. Aralık ayında havalar soğuyunca 8-10 kez giydim ve fermuarı hemen bozuldu. Bu kadar dayanıksız bir fermuar ilk defa görüyorum. Montun ağırlığı yaklaşık 2-2.5 kilo böyle kalın ağır bir monta böyle basit bir fermuar takılmaz.

Tamir istemiyle mağazaya 14.01.2014 tarihinde verdim. Genel merkeze yolladılar. Gelen cevap üretimden kaynaklanan bir problem yoktur diyor ve tamir yapmamışlar. O kadar para verip bir mont aldım, paramla rezil oldum. Tüketici Hakem Heyetine başvuracağım ama bu sefer paramın iadesini isteyeceğim.

Deniz 150 Okunma

Cevaplar

  • Deniz14 Şubat 2014

    4-5 senedir kullandığım fermuarı sağlam montlarım var.Colins'ten Collezione'den almıştım.Sizden ilk defa mont aldım 1 ay dayanmadı fermuarı.Tüketici hakem heyetine başvurdum 2 ay sonra karar çıkınca zaten paramı mecbur iade edeceksiniz.Sizin firmanızdan bir daha ne alışveriş yaparım ne de çevreme yaptırtırım !

  • Loft Temsilcisi14 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Tüm ürünlerimiz İnceleme Departmanımız tarafından incelenip değerlendiriliyor. Siz Değerli Müşterilerimizin satın aldıkları bir üründe herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda değiştirme olanağı sağlamaktayız. Ürününüzün incelenmesi sağlanmış olup üretimden kaynaklı bir problem görülmediği için ürün değişiminizi gerçekleştiremediğimizi üzülerek bildirmek isteriz. İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön