11 Şubat 2014

Loft Marka Kot Pantolonum 2 Ayda Kullanılmayacak Hale Geldi.

Loft markasından aldığım pantolonda ağ kısmında erime meydana geldi. Bu sorun eskimeye yüz tutmuş pantolonlarda olabiliyor belki ama ben kesimini kalitesini beğendiğim için yıllardır sadece Loft markasını tercih eden bir müşteriyim. Aldığım ürünleri en az 1 -2 sene kullanabiliyorken, son aldığım ürün "sadece 2 ay" sonra deforme oldu.

Boyner satış mağazası vasıtasıyla ürün incelenmeye gönderildi ancak hata yok diye geri gönderildi. Piyasada 30 40 TL'ye pantolon satılırken biz minimum 90 100 TL bedelle ürününüzü satın alıyoruz. Kalite esaslı bir firma olduğunuza inanmakta ve müşteri memnuniyeti konusunda hassasiyet göstermenizi önemle bekliyor ve en kısa zamanda irtibata geçilmesini istiyorum.

Halit 62 Okunma

Cevaplar

  • Loft Temsilcisi14 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Tüm ürünlerimiz İnceleme Departmanımız tarafından incelenip değerlendiriliyor. Siz Değerli Müşterilerimizin satın aldıkları bir üründe herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda değiştirme olanağı sağlamaktayız. Ürününüzün incelenmesi sağlanmış olup üretimden kaynaklı bir problem görülmediği için ürün değişiminizi gerçekleştiremediğimizi üzülerek bildirmek isteriz. İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön