22 Eylül 2014

Loft Kıyafetler Kesinlikle Hatalı.

Aldığım pantolonun rengi attı ve aldığım tişörtte delikler oluşmaya başladı. Verdikleri numarayı aradım ama sesli mesaj bırakmamı istediler ve hala geri dönen yok. O kadar pişmanım ki oradan aldığım için bir daha asla o marka bir şey almam. Üretimden kaynaklı mı değil mi diye gönderilen malların nedense hiç biri üretim kaynaklı değil.

Lütfen ciddi bir ilgi olsun. Satış yaptığı faturanın üstünde referans numarası olmayan, kişi adında faturası olan mağazalar bile var ve başka yerde değişime götürdüğümüzde kişi adından alınmış gibi bir sürü konuşmalar oluyor. Biz bilemeyiz referans numarası olup olmayacağını. Bu şekilde satış yapanları da kınıyorum.

Kübra 465 Okunma

Cevaplar

  • Kübra07 Ekim 2014

    İnceleme Departmanına hangi ürünü gönderdiniz acaba ? Ürün bende dalga mı geçiyorsunuz insanlarla.. Herkese kalıplaşmış bir cevap vererek

  • Kübra22 Eylül 2014

    Ürüne daha bakım bile yapılmamışken nasıl bunu söyleyebiliyorsunuz... Üstelik ben Sezai UYAN isminde kişiye ait bir satış yapıldığını söylüyorum ve ilgilenilmiyor. Pantolon ve tişört bende incelemeye gönderilen ne ? Müşterilerinizle gerçekten böyle mi ilgileniyorsunuz. Bizimde haklarımız var. İnsanları kandırmak hiç hoş değil... ve sanırım sizi de şikayet edeceğim. Böyle bir cevapla ürünü gönderdiğinizi söylüyorsunuz ürünler bendeyken. Böyle inceleme yapılır mı.. Sizi de şiddetle kınıyorum. Bundan sonra mağazanız en son tercih edeceğim yerdir. Teşekkürler...

  • Loft Temsilcisi22 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz , Ürünlerimizdeki şikayetin üretimden kaynaklı bir durum olup olmadığını tespit etmek için İnceleme Departmanımıza gönderiliyor. Satın aldığınız bir üründe, herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda değiştirme olanağı sağlamaktayız. İnceleme Departmanına gönderdiğimiz ürününüz de üretimden kaynaklı bir problem görülmediği için değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek bildirmek isteriz. İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön