13 Ekim 2016

Loft Kazak Sorunu.

Ya ben ömrü hayatımda böyle kötü bir ürün daha görmedim 08.10 tarihinde Gencallar mağazasından almış olduğum kazağı 10.10 tarihinde poşetine çıkartıp giydim aynanın karşısına geçip baktığımda sağ koltuk altının sökük olduğunu gördüm e haliyle aldığımız firmaya yani Gencallar firmasına gittim bana söylenen tek laf garantiye göndereceğiz 1 ay içinde cevap gelir beyefendi ayıp sözde dünya markası bir firma böyle kötü ürünler neden satılır anlamıyorum dünya markası diye reklam veriyorsunuz ama kötüsünüz.

İsmail 447 Okunma

Cevaplar

  • İsmail14 Ekim 2016

    Tmmm anlıyorum 21 gün süresi var ama hangi ülkede görülmüş 2 günlük kazagin garantiye gitmesimi gerekiyor yoksa degisimmi yapilmasinlazimdi

  • Loft Temsilcisi14 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz İsmail Güney; Ürünlerimizdeki şikayetin üretimden kaynaklı bir durum olup olmadığını tespit etmek için İnceleme Depertmanımıza gönderiliyor. Satın aldığınız bir üründe, herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda değiştirme olanağı sağlamaktayız. Ürünlerimiz 21 gün yasal süre içerisinde incelenip sonuçlandırılıyor. Sonuçlandığı taktirde ürününüzü bırakmış olduğunuz mağazamız tarafınıza bilgilendirme de bulunuyor. İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön