Loft Kalitesiz ve Ayıplı Ürün Sattı.

Serkan Y. |

Almış olduğum Loft marka yeni sezon ürünü olan pantolonumun üç ayda ağ kısmındaki renk solması ve yırtılmasına karşılık ürünü inceleme için gönderdiler ve red cevabı geldi. Üç ayda bir ürün yırtılıp rengi solar mı? Loft çalışanlarından mağazadaki personellerine kadar kaba, ilgisiz ve yalan konuşmalarla ürünleri satıp ürünün arkasında durmayan bir firmadır.

Yasak hakkımı sonuna kadar arayacağım bu bana 100 pantolon parasına mal olsa bile. Böyle bir şey yok ürünü değiştirmek zorundasınız sayın Loft yetkilileri sosyal medya ve tüketici haklarından hakkımı arayacağım ve Loft markasını her yerde kötüleyeceğim.

Etiketler :

Rahatlık - Kullanışlılık Bayi Personel Kumaş-Deri vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serkan Y.
  30 Haziran
  02:14

  tüketici hakem eyetine başvur erdem özer ben öyle yaptım yeni sezon ürünü değiştirmek zorundalar dediler bilgin olsun ben başvurdum

 • Serkan Y.
  11 Haziran
  19:16

  Bana nedenini açıklayın o zaman Kalitesiz firma olan LOFT un yetkilisi

 • 11 Haziran
  17:21

  Değerli Müşterimiz,

  Ürünlerimizdeki şikayetin üretimden kaynaklı bir durum olup olmadığını tespit etmek için İnceleme Departmanımıza gönderiliyor.

  Satın aldığınız bir üründe, herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda değiştirme olanağı sağlamaktayız.

  İnceleme Departmanına gönderdiğimiz ürününüzde üretimden kaynaklı bir problem görülmediği için değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek bildirmek isteriz.

  İyi günler dileriz.