09 Haziran 2014

Loft Kalitesiz ve Ayıplı Ürün Sattı.

Almış olduğum Loft marka yeni sezon ürünü olan pantolonumun üç ayda ağ kısmındaki renk solması ve yırtılmasına karşılık ürünü inceleme için gönderdiler ve red cevabı geldi. Üç ayda bir ürün yırtılıp rengi solar mı? Loft çalışanlarından mağazadaki personellerine kadar kaba, ilgisiz ve yalan konuşmalarla ürünleri satıp ürünün arkasında durmayan bir firmadır.

Yasak hakkımı sonuna kadar arayacağım bu bana 100 pantolon parasına mal olsa bile. Böyle bir şey yok ürünü değiştirmek zorundasınız sayın Loft yetkilileri sosyal medya ve tüketici haklarından hakkımı arayacağım ve Loft markasını her yerde kötüleyeceğim.

Serkan 242 Okunma

Cevaplar

  • Serkan30 Haziran 2014

    tüketici hakem eyetine başvur erdem özer ben öyle yaptım yeni sezon ürünü değiştirmek zorundalar dediler bilgin olsun ben başvurdum

  • Serkan11 Haziran 2014

    Bana nedenini açıklayın o zaman Kalitesiz firma olan LOFT un yetkilisi

  • Loft Temsilcisi11 Haziran 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürünlerimizdeki şikayetin üretimden kaynaklı bir durum olup olmadığını tespit etmek için İnceleme Departmanımıza gönderiliyor. Satın aldığınız bir üründe, herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda değiştirme olanağı sağlamaktayız. İnceleme Departmanına gönderdiğimiz ürününüzde üretimden kaynaklı bir problem görülmediği için değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek bildirmek isteriz. İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön