Loft Kalitesi Düşük Mont Sattı.

Yasar A. |

Bursa kent meydanı loft mağazasından almış olduğumuz 1 adet bayan kaz tüyü mont 179 tl 1adet erkek kaz tüyü mont 220 tl bu ürünler aldığımız ilk günden itibaren aşırı derecede tüy dökmekte idi. 2 ay kullanım sonucuda değişen pek bir şey olmadı dökülmeye devam etti. Yetkili mağazasına ürünleri götürüp şikayetimizi bildirdik merkezde incelenip sonucu bildirdiler. Montlarda bir sorun yok dendi ama montun %50 yok tüyler kayboldu. Ne Bursa'ya burdan alışveriş yaparım nede çevreme yaptırırım. Çok kalitesiz ve güvensiz mağaza.

Etiketler :

Fiyat Rahatlık - Kullanışlılık Kumaş-Deri vb. Malzeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yasar A.
  06 Mart
  17:53

  Başka markanın kaz tüyü montu nida kullandık sizin kine oranla %98 da az döküyor sizin minntta inanılmaz derecede döküyor oyleki 1 sene sonra içersinde tüy kalmicak arabamın içi tuylerle kaplandı camasirlarim giysilerin her yerim tüy oldu alay konusu oldum montu çıkardıktan sonra 5 dk kıyafetlerinde tüy temizliyorum bazen tenine bile batıyor sizden hiç memnun kalmadım her fırsatta elistirecem kimseye şiddetle tafsiye ETMİCEM

 • 04 Mart
  17:40

  Değerli Müşterimiz,

  Kaz tüyü montlar özelliğinden dolayı sıcak ortamlarda bulundurulduğunda içindeki tüylerin kabarmasına sebep oluyor.

  Kabaran tüyler montun şişmesine ve tüylerin dikiş deliklerinden dışarı çıkmasına yol açıyor.

  Ayrıca tüyler,mont giyildikçe de içeride hareket ediyor ve dikiş deliklerine gelen tüyler dışarı çıkıyor.

  Kaza tüyü montlarımızı, üretirken tüylerin dışarı çıkmasının minimum seviyede olması için gerekli teknik özelliklerin hepsini kullanıyoruz.

  Montlarımızın içinde bulunan etiketlerde de bu bilgiyi paylaşıyoruz.

  Bu nedenle değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek bildiririz.

  İyi günler dileriz.