Loft İlk Defa Giyilen T-shirt Boya Attı.

İbrahim Halil M. |

Loft'tan eşim için aldığım T-Shirt ilk giymede yıkanmaması ve ütülenmemesine rağmen sırt tarafında boya izi çıktı. Adıyaman Loft'a götürdüğümüz ürünün garantiye gönderildiği söylendi ancak tekrar aldığımızda ki defalarca gitmemiz gerekti patron yok yarın gel gibi bahanelerle oyalandıktan sonra herhangi bir kusur görülmediği söylendi ancak açıklamayı 444 59 69 nolu numaraya aramam söylendi. Bir ayda iki kez aradım Adıyaman'da ki mağazaya ulaşınca döneceklerini söylediler ama hala dönmediler.Adıyaman'da ki mağaza ile araları açık herhalde.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İbrahim Halil M.
  05 Eylül
  13:57

  Ürün ütülenmedi, yıkanmadı ve de tadilat yapılmadı. İlk giyimden sonra boya atması şeklinde kusur ortaya çıktı. İki aydan fazladır ne müşteri hizmetleriniz ne de Adıyaman bayiniz iadeyle ilgili herhangi bir bilgi vermedi. Müşteri hizmetleri bayiye bayi müşteri hizmetlerine yönlendiriyor. Bundan sonra etiketlerinize tek giyimliktir diye uyarı koyarsanız müşterilere karşı daha dürüst davranmış olursunuz... .

 • 05 Eylül
  09:54

  Değerli Müşterimiz İbrahim Halil M.;

  Almış olduğunuz ürünlerimizi; kullanılmamış,yıkanmamış ve tadilat yapılmamış rafa konulabilecek şekilde 15 günlük yasal süre içinde değişimini gerçekleştiriyoruz.

  Sizlerinde tercih etmeyeceği gibi kullanılmış ürünleri rafa koyup satışını gerçekleştiremeyiz.

  Ürününüz kullanılmış olduğu ve tekrar rafa konulma özelliği taşımadığı için değişimini gerçekleştiremeyeceğimizi üzülerek bildirmek istreriz.

  İyi günler dileriz.