20 Mart 2013

Loft İadede Eksik Ödeme Yapıyor!

10/03/2013 Tarihinde İzmir Bornova loft mağazasından % 50 indirim ile 115,00 tl karşılığında bir mont aldım. Ancak aynı gün Gaziemir optimum loft mağazasında aynı ürünün 99,00 tl ile satıldığını gördüm.Bornova şb. ürünü iade etmek istedim.Ürünü iade alabileceklerini ancak 15,00 tl gibi bir kesinti yapılacağını tarafıma ilettiler.

Sebep olarak bu ürünü diğer mağazamızdan sizin için getirdik; Bu sebepten dolayı kargo ücreti ödemeniz gerekiyor dediler. Bu konuda itiraz ederek firmanın genel md.aradım. E. hanıma durumu anlattım. Firma yetkilisinin vermiş olduğu cevap: Bornova mağazası şahıs firmasıdır. Bu durumu mağaza ile çözmeniz gerekiyor gibi bir cevap aldım.

Engin 62 Okunma

Cevaplar

  • Engin 21 Mart 2013

    İlgili firma beni kesinlikle hiçbir zaman aramadı.Gün aşırı ben kendilerini aramaktayım.Hatta bugün genel müdürlüğü aramayın bile dediler.Sorununuzu bayi ile halletmem gerekiyormuş.Genel müdürlük bu işe bakmıyormuş.

  • Loft Temsilcisi21 Mart 2013

    Sayın Site Yetkilisi, Değerli Müşterimiz ile görüşülmüş olup, gerekli açıklamalar yapılmıştır. Saygılarımızla.

  • Engin 20 Mart 2013

    İlgili şikayetime ek olarak 11/03/2013 tarihinde İzmir Bornova mağzasına elden teslim ettiğim ürün ve fatura için bugüne kadar tarafıma hala iade işlemi yapılmamıştır.Hemen hemen her gün genel md.Ezgi hanım ile görüşüşmeme rağmen bir sonuç alamamaktayım.Sanırım firmanın 115,00tl paraya ihtiyacı var.Bu konuda ilgili parayı kullanmakta olduklarını düşünüyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön