28 Ekim 2016

Loft İade Sorunu!

Muğla Loft mağazasından abime hediye t-shirt aldım, ödemesini yaptım, bedeni olmadığı için ürün 1 hafta sonra başka mağazadan getirtildi. Almaya gittiğimde ürünü abim beğenmedi başka ürün de beğenmediği için ürünü iade etmek istedik ve mağazanız iade almadı. Kullanılmamış ürünü nasıl iade almazsınız. Pek çok mağazaya ürün iadesi yaptım bu tavır Loft'a yakışmadı. Ben bir daha sizin mağazanızdan nasıl hediyelik ürün alayım? Bu konuda mağduriyetimin giderilmesini rica ediyorum.

Gizem 738 Okunma

Cevaplar

  • Gizem 14 Kasım 2016

    28'inde yapılan şikayeti ürün direktörünüze 12 Kasım'da iletme kararı alıyorsunuz ve bunu buraya yazabiliyorsunuz utanmadan vallaha pes! Hatanızı düzeltmeniz beni ilgilendirmiyor çünkü bundan sonra sizden ürün alamayacağım, aldırmayacağım! Bu kafayla devam edin siz!

  • Loft Temsilcisi12 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz Gizem U.; Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Bu konuyu Ürün Direktörlerimize iletiyor olacağız. Değerli katkılarınız için teşekkür ederiz. İyi günler dileriz.

  • Gizem 01 Kasım 2016

    Telefonla ürünün merkez mağazadan geldiği için iadesinin alınamayacağını bildirdiler. Ürün iade politikası sitenizde ya da mağazanızda yazmıyor. Esseden Boyner'den vb. mağazalardan daha önce 2 haftayı geçirmemek koşuluyla ürün iadesi yaptım. bir daha asla mağazanızdan ürün almayacağım. Siz kurumsal falan değil, ürünü sattığına şükreden zavallı bir mağazasınız!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön