06 Ağustos 2015

Loft Hiç Giyilmedik Penyede Dikiş Yerlerindeki Yırtılmalar.

05-07-2015 tarihinde Edirne Margiavm Loft'tan 1 adet 45.90 tutarında bir penye bluz aldım. Malum o kadar kişi denedikten sonra yıkamadan giyemezdim ve ertesi gün makinada 30 derecede yıkadım. 07-07-2015 günü sabahı ütülemek için elime aldığımda fotoğraflarda da görüldüğü gibi dikiş yerlerinde ki kopmaları fark ettim. Hemen alıp mağazaya götürdüm ve şikayetimi belirttim. Bana yıkandığı için fabrikaya geri göndermek zorunda olduklarını bildirdiler. Ayrıca fabrikayı aradım ve çok laubali bir tavırla karşılaştım. Hiçbir şekilde yardımcı olmadılar. Hiç giymediğim ürün için 24 gün bekledim. 31.07.2015 birde cevap olarak hata görülmedi red geldi. Sizi insafa davet ediyorum sayın yetkililer.

Hale 107 Okunma

Cevaplar

  • Hale09 Eylül 2015

    Şu şikayetler içinde hangi hatayı kabul ettiniz ki zaten. Hepsi tüketici hatası. Fotolara bir bakın dikişlerdeki delikleri de ben yaptım dimi hiç giymeden. Ben diktim çünkü penyeyi:) kendi cevabınıza kendiniz bile inanmıyorsunuz ama laf olsun diye yazıyorsunuz işte. Bu gidişle kime satacaksınız ürünlerinizi bilemiyorum. Verdiğim parayı da size helal etmiyorum.

  • Loft Temsilcisi08 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürünlerimizdeki şikayetin, üretimden kaynaklı bir durum olup olmadığını tespit etmek için inceleme departmanımıza gönderiliyor. Satın aldığınız bir üründe, herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda değiştirme olanağı sağlamaktayız. İnceleme departmanına gönderdiğimiz ürününüzde, üretimden kaynaklı bir problem görülmediği için değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek bildirmek isteriz. İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön