04 Eylül 2013

Loft Hatalı Ürün Satışı!

Loft İstanbul-Esenturt Torium AVM'den yaptığım alışverişte almış olduğum yeni sezon gömlek ve 2 adet pantolonu gömleğin giyildiğinde fanilaya yüksek miktarda boya vermesi ve pantolonların tüy çekip tüylenmesinden dolayı incelenmesi üzere aldığım mağazaya bıraktım. Ancak 2 hafta kadar sonra bana red cevabı geldi. Ürünlerin değişimi yada paramın iadesini istiyorum.

Erdinç 90 Okunma

Cevaplar

  • Erdinç05 Eylül 2013

    Merhaba ürün imcelendi ve red edildi bu standart prosedür. Eğer bu iade yada değişimi siz yapmazsanız konu tüketici hakları mahkemesine taşıyor olacağım. Oraya taşımadan siz konu hakkında yardımcı olabilir misiniz ürünler hala torium mağazanızda erdinç dursunoğlu adına duruyor.

  • Loft Temsilcisi05 Eylül 2013

    Merhaba, Öncelikle LOFT'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünlerimizdeki şikayetin üretimden kaynaklı bir durum olup olmadığını tespit etmek için incelenmek üzere İnceleme Departmanımıza gönderilmektedir. Siz Değerli Müşterilerimizin satın aldıkları bir üründe, herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda değiştirme olanağı sağlamaktayız. Belirtmiş olduğunuz ürününüzün incelenmesi sağlanmış olup,gömleğinizin görüntüsü itibari ile de yıkamalı bir özelliğe sahip olduğu için renk atması normal ve ters çevirilip yıkandıkça geçici bir durumdur. Ürün kartlarının üzerinde de bu bilgi verilmektedir. Bilgilerinize sunar,iyi günler dileriz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön