12 Eylül 2015

Loft Hatalı Ürün İadesi Reddedildi..

11.02.2015 tarihinde Loft Malatya AVM mağazasından aldığım kapşonlu ve uzun kollu t-shirt un ilk yıkamamda (30°c) rengi belirgin şekilde soldu. Ürünü mağazaya verdim ama bana merkeze gönderdiklerini ve red cevabı alındığını söylediler. İade belgesinde de kullanıcı hatası tarzı bir şeyler yazılmış ama hiç tatmin edici olmadığı gibi müşteri hizmetlerini aradığımda bir şey yapamayacaklarını söylediler. Böyle duyulmuş bir firmanın tüketiciye bu şekilde davranması güzel olmadığı gibi her türlü yasal hakkımı kullanmayı düşünüyorum.

Metin 204 Okunma

Cevaplar

  • Metin11 Ekim 2015

    Lütfen inceleme sonucunu detaylı bir şekilde bana bildirir misiniz? Dediğim problem ürünlerinizde her zaman karşılaşılan bir şey mi? Ben Facebook sayfanıza mesaj yazdım ve iletişim numarası istediniz. Numarayı verdim fakat benimle kimse iletişime girmedi. Faturamı kaybetmiştim ve buldum eğer bana birkaç gün içinde ulaşmazsanız kaymakamlıktaki tüketici hakem heyetine gideceğim. İyi günler dilerim.

  • Loft Temsilcisi14 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürünlerimizdeki şikayetin, üretimden kaynaklı bir durum olup olmadığını tespit etmek için inceleme departmanımıza gönderiliyor. Satın aldığınız bir üründe, herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda değiştirme olanağı sağlamaktayız. İnceleme departmanına gönderdiğimiz ürününüzde, üretimden kaynaklı bir problem görülmediği için değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek bildirmek isteriz. İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön