Loft Hatalı Ürün İadesi Reddedildi..

Metin E. |

11.02.2015 tarihinde Loft Malatya AVM mağazasından aldığım kapşonlu ve uzun kollu t-shirt un ilk yıkamamda (30°c) rengi belirgin şekilde soldu. Ürünü mağazaya verdim ama bana merkeze gönderdiklerini ve red cevabı alındığını söylediler. İade belgesinde de kullanıcı hatası tarzı bir şeyler yazılmış ama hiç tatmin edici olmadığı gibi müşteri hizmetlerini aradığımda bir şey yapamayacaklarını söylediler. Böyle duyulmuş bir firmanın tüketiciye bu şekilde davranması güzel olmadığı gibi her türlü yasal hakkımı kullanmayı düşünüyorum.

Etiketler :

Bayi Kusurlu - Defolu Ürün Satışı Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Metin E.
  11 Ekim
  00:07

  Lütfen inceleme sonucunu detaylı bir şekilde bana bildirir misiniz? Dediğim problem ürünlerinizde her zaman karşılaşılan bir şey mi? Ben Facebook sayfanıza mesaj yazdım ve iletişim numarası istediniz. Numarayı verdim fakat benimle kimse iletişime girmedi. Faturamı kaybetmiştim ve buldum eğer bana birkaç gün içinde ulaşmazsanız kaymakamlıktaki tüketici hakem heyetine gideceğim. İyi günler dilerim.

 • 14 Eylül
  09:24

  Değerli Müşterimiz,
  Ürünlerimizdeki şikayetin, üretimden kaynaklı bir durum olup olmadığını tespit etmek için inceleme departmanımıza gönderiliyor. Satın aldığınız bir üründe, herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda değiştirme olanağı sağlamaktayız. İnceleme departmanına gönderdiğimiz ürününüzde, üretimden kaynaklı bir problem görülmediği için değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek bildirmek isteriz.
  İyi günler dileriz.