02 Ocak 2016

Loft Etiket Üzerinde Bulunan Fiyat'tan Farklı Fiyata Satış!

Şanlıurfa Piyaza 'da bulunan Loft mağazasından kızım bir pantolon beğendi pantolonların üzerinde bulunan kırmızı etiketin üzerinde ürünün 69.90 TL'den 34.95 TL'ye indiğini gösteren indirim etiketi vardı kasaya gittiğimizde kasada ürüne yanlış etiket vurulduğunu etiket üzerinde bulunan fiyat değil de daha yüksek fiyatının olduğunu söyledi bizde diğer ürünleri de gösterdiğimizde kasada bulunan ve mağaza sorumlusu olan üzerinde yaka kartı bulunmayan M********diğer müşterilerin yanında mimik hareketler yaparak yanında bulunan personel verelim demesine rağmen hayır o zaman ürünü vermiyoruz gidin istediğiniz yere şikayet edin diyerek ailemin ve orada bulunan müşterilerin yanında küçük düşürmüştür.

Burhan 143 Okunma

Cevaplar

  • Burhan06 Ocak 2016

    Yapmış olduğum şikayet ile ilgili ne sonuç bildirildi ne de Loft firması tarafından sorun nedir diye arayan oldu. Benim Loft müşteri temsilciğini telefon ile aradığımda size döneceğiz denmesine rağmen hala dönüş olmamıştır. Loft gibi bir markaya güvenim kalmamıştır.

  • Loft Temsilcisi04 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.Amacımız doğru ürün ve doğru hizmeti sizlere sunmak.Siz değerli müşterilerimizin bu tür sıkıntılar yaşamaması için gereken önlemler derhal alınacak ve gereken geri bildirim mağazamıza yapılacaktır. İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön