10 Eylül 2013

Loft Dikkatsizlikleri Yüzünden Zamanımı Aldılar!

Adana Optimum Loft mağazasından 2 adet jean aldım. Mağazanın hattında sıkıntı olduğu için tadilata ben götürdüm. 1. 5 saat sonra gel dediler. 1. 5 saat boyunca aracımın içerisinde klima çalıştırarak zaman geçirdim.

Saat geldiğinde gittim ürünün ölçüsü yok denilip tekrar el değmeden bana teslim edildi. Mağazaya çıktım şimdi arıyoruz hemen gidin 5 dakikaya kadar yapsınlar diyorlar. Burada benim suçum ne. O kadar saat bekledikten sonra tekrar bir 20 dakika daha bekleyeyim?

Mevlüt 77 Okunma

Cevaplar

  • Loft Temsilcisi11 Eylül 2013

    Merhaba, Öncelikle LOFT’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Amacımız doğru ürün ve doğru hizmeti sizlere sunmak. Bu noktada siz değerli müşterilerimizden gelen ilettiğiniz görüşlerinizin hassasiyetle ele alınacağını ve hizmet seviyemizde herhangi bir aksama olmamasını sağlamaya yönelik değerlendirmelerin yapılacağını belirtmek isteriz. Siz Değerli Müşterilerimizin bu tür sıkıntılar yaşamaması için gereken önlemler derhal alınacak ve gereken geri bildirim mağazamıza yapılacaktır. Bilgilerinize sunar iyi günler dileriz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön