Loft Deforme Olması...

Soner B. |

Fresh company nata vega mağazanızdan 22.10.2015 kot pantolon aldım. 3 4 ay içinde ağ kısımlarında ve cep kısımlarında deforme meydana geldi ve Boyner a. s. Yoluyla incelenmesi için tekrar gönderdim (10.04.2016). Bugün (04.05.2016) tarihinde bana red cevabı geldi. Bu pantolunu ben en fazla 10-12 giymiş oldum. Neye istinaden bana red gönderdiniz. 150 TL verip kot alıyoruz 3 4 ay zor giyiyoruz bu kadar mı kalitesiz bir firmasınız siz bundan sonra ne alışveriş yaparım ne önünde geçerim. Bu kadar rahat bir şekilde çalışma olmaz.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Soner B.
  10 Mayıs
  09:18

  Neye dayanarak üretimden kaynaklı bı problem olmadığını söylüyorsunuz. Ben mavi den de kot alıyorum LTB den de alıyorum bugüne kadar hiç böyle bir şeyle karşılaşmadım. LCW ürünleri bile sizden daha kaliteli en azından sattıkları ürünlerin arkasında duruyorlar. Sizin gibi işine gelmeyince kullanıcı hatası demiyorlar.

 • 05 Mayıs
  09:57

  Değerli Müşterimiz,
  Ürünlerimizdeki şikayetin, üretimden kaynaklı bir durum olup olmadığını tespit etmek için inceleme departmanımıza gönderiliyor. Satın aldığınız bir üründe, herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda değiştirme olanağı sağlamaktayız. İnceleme departmanına gönderdiğimiz ürününüzde, üretimden kaynaklı bir problem görülmediği için değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek bildirmek isteriz.
  İyi günler dileriz.