Loft Deforme Olan Pantolonun Değişimini Red Etti.

Hüseyin K. |

MalatyaPark Loft'dan aldığım pantolonun 4 ay sonra bacak aralarında deformeler ve yırtılmalar oldu. Değişim için 22.05.2014 de götürdüm.(Elazığ'da yaşıyorum)İncelenmek üzere gönderildi. Şube arayıp ret cevabı geldiğini ve pantolonu almam için Malatya'ya gitmem gerektiğini söyledi. Çıktım gittim. Yaklaşık yarım saatlik bir bekletmeden sonra pantolonun bulunamadığını 1 hafta sonra tekrar gitmem gerektiğini söylediler.

1 hafta sonra tekrar gittiğimde pantolon yine bulunamadı.(Elazığ-Malatya arası gidip geliyorum) En son 20.07.2014 tarihinde pantolonum bulundu, fakat ret cevabının nedenini söylemediler. Mailde açıklaması olduğunu, internetlerinin olmadığını söylediler. Hiçbir bilgi vermeden gönderdiler.

Etiketler :

Bayi Personel Kumaş-Deri vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hüseyin K.
  23 Temmuz
  21:33

  Sanırım şikayet sebebim tam olarak anlaşılamadı veya tam olarak okunmadan kopyala - yapıştır olarak cevap veriliyor. Diyorum ki; pantolonum neden ret gördü , bununla ilgili bir bilgilendirme yapılmadı. Ne bir mail, ne de bir belge hiç bir şey verilmedi. Sadece pantolon geri verildi , hepsi bu. İncelenmeye gönderildi mi onu bile bilmiyorum...Bana İNCELEME DEPARTMANINIZA ait onaylı ret yazısını gönderirseniz daha memnun olabilirim. ( Bayi vermedi böyle bir yazı) Ayrıca gerekirse bu yazı ile tüketici haklarına başvurabilirim.

 • 21 Temmuz
  13:54

  Değerli Müşterimiz,

  Ürünlerimizdeki şikayetin üretimden kaynaklı bir durum olup olmadığını tespit etmek için İnceleme Departmanımıza gönderiliyor.

  Satın aldığınız bir üründe, herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda değiştirme olanağı sağlamaktayız.

  İnceleme Departmanına gönderdiğimiz ürününüz de üretimden kaynaklı bir problem görülmediği için değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek bildirmek isteriz.

  İyi günler dileriz.