Loft Daha Yeni Almış Olduğum Pantolonun Cebinde Dikiş Hatası Var!

Osman Caner G. |

Isparta iyaş park AVM'den 20.02.2015 tarihinde almış olduğum lf 2007869 terry brown m pnt ürün kodlu pantolonunun arka cep kısmında dikiş hatası olduğunu fark ettim ve ürünü aldığım mağaza aracılığıyla incelemeye gönderdim. Yaklaşık 1 hafta sonra bana bir mektupla göndermiş olduğum ürünü 'üretimden kaynaklı bir sebep yoktur' ibaresiyle bana geri iade ettiler.

Müşteri hizmetlerini aradığımda bu konuda yapabilecekleri bir şeyin olmadığını ilettiler. Ürünü satana kadar 1 yıl garantisi var, herhangi bir durumda faturanızla birlikte gelin diyorlar ama böyle bir durumda hem ayıplı mal satıp hem de bizden kaynaklanmıyor diyerek işin içinden çıkıyorlar. Böyle bir şey olamaz!

Etiketler :

Bayi Kusurlu - Defolu Ürün Satışı Dikiş

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Osman Caner G.
  02 Nisan
  04:04

  Benim daha yeni almış olduğum bi üründe böyle bir şey oluyor. Yani o dikiş hatasını ben mi yaptım? Ben değişimini değil direkt olarak iadesini talep ediyorum. Bundan sonra firmanızdan bi daha alışveriş yapar mıyım bilmiyorum ama yapacak olanlarında bir daha durup düşünmesini Şiddetle tavsiye ediyorum. Başkalarıda mağdur Olmasın diye. Saygılar.

 • 01 Nisan
  15:26

  Değerli Müşterimiz,
  Ürünlerimizdeki şikayetin, üretimden kaynaklı bir durum olup olmadığını tespit etmek için inceleme departmanımıza gönderiliyor. Satın aldığınız bir üründe, herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda değiştirme olanağı sağlamaktayız. İnceleme departmanına gönderdiğimiz ürününüzde, üretimden kaynaklı bir problem görülmediği için değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek bildirmek isteriz.
  İyi günler dileriz.