24 Temmuz 2015

Loft Ayıplı Ürün Satıyor!

17.07.2015 tarihinde Espark AVM'de bulunan Loft mağazasından 170 liralık bir pantolon satın aldım. Ertesi gün pantolonu giydikten yarım saat sonra ise sağ arka cebinin altında yaklaşık 3 cm uzunluğunda bir çizik olduğunu fark ettim. Pantolonu etiketiyle 20.07.2015'te mağazaya götürdüm. Öncelikle aynı ürünün aynı bedenini almak istedim. Ancak ürünü kullanmış olduğum için direk değişim yapamayacağını söyledi. Ayrıca üzerinde bulunanın defo olmadığını üretirken oluştuğunu söyledi (komik). Mağaza personeliyle biraz konuştuktan sonra kendi ağzıyla gelen ayıplı ürünleri yeniden tezgaha konup satıldığını öğrendim. Ürünü sırf inatlaşma sonucu teknik incelemeye gönderdim.

Sercan 302 Okunma

Cevaplar

  • Loft Temsilcisi08 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürünlerimizdeki şikayetin, üretimden kaynaklı bir durum olup olmadığını tespit etmek için inceleme departmanımıza gönderiliyor. Satın aldığınız bir üründe, herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda değiştirme olanağı sağlamaktayız. İnceleme departmanına gönderdiğimiz ürününüzde, üretimden kaynaklı bir problem görülmediği için değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek bildirmek isteriz. İyi günler dileriz.

  • Sercan30 Temmuz 2015

    16.07.2018 tarihinde Espark Loft mağazasından aldığım pantolonu 4-5 saat giydikten sonra sağ arka cebinin altında çizgi şeklinde bir hata olduğunu fark ettim. Mağazaya geri götürdüğümde personel giydiğim için değişim yapamayacağını söyledi ve neden olarak da giyilmiş ürünü alıp geri satışa çıkaramam dedi. Ufak bir tartışmadan sonra alalı 24 saat olmamış ürünü mü incelemeye göndereceğini belirtti. Gönderdikten sonra ise ret cevabı geldi. Loft mağazalarına güvenerek ürün alınmayacağını öğrendim. Ayrıca kendi hatalarını da kabul etmiyorlar. Anladığım kadarıyla Loft'un çalışma prensibinde müşteriye karşı köprüyü geçene kadar ayıya dayı deme olayı var. Sattıkları ürünün arkasında duramıyorlar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön