Loft 5 Ayda Yırtılan Kotun Değişimi Yapılmadı!

Tamer B. |

Konya Real AVM içerisinde bulunan Loft mağazasından 01/10/2014 tarihinde almış olduğum kot pantolonu 5 ay sonra 28/03/2015 tarihinde ezilip yırtıldığı için garantiye gönderdim, fakat gelen cevap firmanın olumsuz dönüş yaptığı ancak bu durumun kabul edilebilir bir şey olmadığı belirtildi. O günden beri haber veren yok. Sanırım Loft ürünü satıp garanti vermeyen bir firma haline gelmiş.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme Firma Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tamer B.
  23 Haziran
  17:13

  Şikayetim bana ürünü satan bayinin girişimleri ile haklı olarak çözünlenmiştir. Tekrar lofttan uzak durulması gerektiğini ancak benimle temasa geçen bayideki kişilerin de insaniyet namına bu markanın bayiliğinden uzak durmaları gerekir. Hakeza bayi sahibinin kişisel girişimleri ile problemler çözülmüştür.

 • Tamer B.
  22 Mayıs
  15:59

  Loft ürünlerinin kapsamı diğer firmaların ürünlerinin garanti kapsamları ile farklı mı çalışıyor? Diğer firmalardan aldığım ve aynı şekilde zarar gören ürünlerim değişim yolu ile hataları giderildi fakat anladığım kadarıyla firmanızın garanti kapsamı sadece satılana kadar.

 • 22 Mayıs
  15:55

  Değerli Müşterimiz,
  Ürünlerimizdeki şikayetin, üretimden kaynaklı bir durum olup olmadığını tespit etmek için inceleme departmanımıza gönderiliyor. Satın aldığınız bir üründe, herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda değiştirme olanağı sağlamaktayız. İnceleme departmanına gönderdiğimiz ürününüzde, üretimden kaynaklı bir problem görülmediği için değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek bildirmek isteriz.
  İyi günler dileriz.