22 Ağustos 2014

Loft 2-3 Ayda Orası Burası Yırtılan Pantolon Satıyor.

3 ay önce Loft'tan 2 ad Bluejean aldım. Birinin ağı yırtıldı öbürünün yırtılmak üzere. Mağazaya gittim durumu anlattım biz merkeze gönderelim ama olumsuz cevap verirler dedi ilgili kişi. Olumsuz cevap geldi. Aldığım ürünü en azından 1 yıl giymek isterdim.3 ay size de çok kısa gelmiyor mu? Sadece bu iki pantolonu giymiş olsaydım bile 1 pantolonu toplam 1,5 ay giymiş olabilirim ki çok şükür başka pantolonlarımda var! Yani sizden aldığım ürün 1,5 ayda parçalandı. Kartondan yapılmış olsa bu kadar dayanırdı herhalde.

Elvan 1.541 Okunma

Cevaplar

 • Elvan 22 Ağustos 2014

  Ürünleri gönderin de temizlik bezi yapayım markasını koparmadan. Soranlara hikayesini anlatırım. Gidin sizde alın süper temizliyor diye...

 • Elvan 22 Ağustos 2014

  Bu arada değişim talebinde bulunduğumu kim söyledi 1-2 ay giyebileceğim bir pantolondan ve kaliteden bahsediyoruz.

 • Elvan 22 Ağustos 2014

  Ürünümüzün kalitesi bu kadar diyorsunuz yani. Bende aynısını diyorum.

 • Loft Temsilcisi22 Ağustos 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürünlerimizdeki şikayetin üretimden kaynaklı bir durum olup olmadığını tespit etmek için İnceleme Departmanımıza gönderiliyor. Satın aldığınız bir üründe, herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda değiştirme olanağı sağlamaktayız. İnceleme Departmanına gönderdiğimiz ürününüz de üretimden kaynaklı bir problem görülmediği için değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek bildirmek isteriz. İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön