Loft 1 Haftalık Montun Dikişi Attı!

Ali Z. |

Şanlıurfa Piazza Loft mağazasından aldığım 200 TL'değerinde mont aldım. 1 hafta içinde mont içindeki tüyler dışarı çıkmaya başladı. Bunun yanında iç taraftan sağ ve sol tarafta aynı anda dikiş attı. Ürünü götürdüm mağazaya incelemek üzere merkeze göndermişler ama ret yemiş. Buradan Loft denilen markaya sesleniyorum. Ürünleriniz bir şeye yaramıyor 1 haftalık mont böyle çıktı ya bir daha sizden çorap dahi almam. Ürünü red mektubuyla beraber göndereceklermiş ben o ürünü yakarım artık. Zaten 534 tane şikayet almış firmaya ne denir. Ekte mont alacaklar için olacak durumu görmeleri için paylaşıyorum.

Etiketler :

Dikiş

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali Z.
  31 Aralık
  23:29

  Üretimden kaynaklı bir problem olmadığı için mi Tüketici Hakem Heyeti beni haklı buldu.

  Paramı alırım ben kimsede bırakmam. Kolay kazanılmıyor Loft efendi

 • Ali Z.
  14 Şubat
  21:33

  Üretimden kaynaklı bir problem olarak görmemeniz şaşırtmadı. 1 haftalık ürünün 6 yerinde kusur çıkması tabi ki kullanıcı hatasıdır. Bi siz akıllısınız değil mi? hiçbir yerde değişim yapıldığını görmedim firmanızdan kimse memnun değil ve ürünleriniz çok kalitesiz. Bi de kendinizi kusursuz görmeniz cabası. O inceleme departmanıza birer gözlük alın gözleri iyi görmüyor galiba. Kalitesiz marka oluşunuz tescilli olacak ilerde

 • 11 Şubat
  16:35

  Değerli Müşterimiz,
  Ürünlerimizdeki şikayetin, üretimden kaynaklı bir durum olup olmadığını tespit etmek için inceleme departmanımıza gönderiliyor. Satın aldığınız bir üründe, herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda değiştirme olanağı sağlamaktayız. İnceleme departmanına gönderdiğimiz ürününüzde, üretimden kaynaklı bir problem görülmediği için değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek bildirmek isteriz.
  İyi günler dileriz.