Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Liya Yazılım ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Liya Yazılım Kullanılmış Lisans Satılıp İnsanlar Mağdur Ediliyor!

13
Hakkı
Hakkı 15 Aralık 2022 17:35

Corel Draw graphics suite 2021 BİREYSEL-KURUMSAL lisansı 29.11.2022 tarihinde satın aldım. Gönderilen yazılım Corel Draw graphics suite 2019 olduğu için mevcut dosyalarımızı açamadık. Müşteri hizmetleri görüşmeden de bir sonuç çıkmayınca para iadesi talep ettik.

Benzer Şikayetler

profile
-
3 gün önce

Liya Yazılım Satın Aldığım Lisans, Lisansından Düştü.

20.01.2023 te satın aldığım Adobe Photoshop 2022 lisansı -ki bana göre lisanslı ürün değil crackli ürün veriyorlar, gönderdikleri linkten indirip kurulumunu yaptım. Mart ayına kadar bilgisayarımda kullandım ancak daha önceden crackli olan ürünlerde yaşadığım sorunu bunda da yaşadım ve ürün lisansa d...

Liya Yazılım Satın Aldığım Lisans, Lisansından Düştü.
Liya Yazılım Satın Aldığım Lisans, Lisansından Düştü.
Liya Yazılım Satın Aldığım Lisans, Lisansından Düştü.
profile
9
22 Ocak

Liya Yazılım Ürünüm Teslim Edilmedi!

Ürün satın aldım ama ürün ortada yok. Müşteri hizmetleri cevap vermiyor kişisel numaralarını arıyorum meşgulüz WhatsApp'tan yazın diyorlar oradan yazıyorum cevap veren yok böylesine sorumsuz ve iş ahlakı olmayan insanlar.

profile
5
21 Ocak

Liya Yazılım Çalışmayan Ccleaner Lisans Anahtarı Gönderdiler Muhatap Yok

Ccleaner programı satın almıştım. Aldığım ürün anahtarı bozuk çıktı. Şifreyi kabul etmiyor program. Firma ise maillerime dönüş yapılmıyor. Muhatap bulamıyorum. Buradan bir daha alışveriş yapmam. Firmayla ilgili yasal haklarımı kullanacağım. Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuru yapacağım.

profile
9
05 Ocak

Liya Yazılım Herkese Aynı Lisans Satılmış

www.liyayazilim.com/ firmasından İnternet Download Mengaer programını aldım. Aynı Seri KEY birden çok kişiye satılmış. Ekran görüntüsünü ekliyorum. Firma suç işlemekte, sıfır olduğunu iddia ettiği, lisansı birden çok kişiye satmaktadır. Satınal lisansların başka bilgisayarlarda farklı maillerden gir...

profile
1
12 Kasım 2022

Liya Yazılım Ve İdm Lisansı

Liya Yazılım adli firmadan İnternet Download Manager Lisansı Satın aldım. Fakat firma aynı lisansı dört farklı kişiye de sattığı için lisans bloke edilmiş. Attığım maillere herhangi bir şekilde geri dönüş alamıyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .