09 Nisan
#11816560

Liva Oyuncak'tan Satın Aldığım Ürünler Defolu!

Size 10 Mart'ta mail gönderdiğim halde bana dönüş yapmadınız. Yeniden aynı şeyleri yazmak yerine size gönderdiğim mail metnini kopyalıyorum. İnternet sayfanızda iletişim telefonuna rastlayamadım. E-mail: (10.03.2019)


"Merhaba, ahşap akıl-zeka oyunlarına olan gereksinimi mi internet ortamında ararken firmanızın ürünlerine de rastladım. Görsel ve çeşitlilik anlamında istediğime yakındı. Tereddüt ederek siparişi internet üzerinden verdim. Çünkü, internet üzerinden neredeyse hiç alışveriş yapan biri değilim. Siparişin hemen karşılanması elbette ki beni memnun etti. Teşekkür ederim. Yalnız, ürün paketini açtığımda ve incelediğimde eksik ve hatalı yönleri gördüm. Bunları sizlere iletmeliyim.
* Ürün kataloğu, broşürü eksik. Broşürde her oyun için boş ve dolu tahta modelleri görsel olarak bulunabilirdi.


* Her oyunun tamamlanmış hali naylonla çok amatörce sarılmış streç yapılabilirdi.
* Oyunların zeminlerinde ki boşluklar da, malzemelerin boşlukları da (delikleri de) ahşap çapak dolu yani zımparası yok. Gerek dış yüzeyleri gerek iç yüzeyleri zımparalı ve temiz olabilirdi.
* Zeminlerinde sabit çubuk olan oyunlarda çubuklar ile oralara yerleşmesi gereken parçaların delikleri ölçüsüz yapılmış. Neredeyse zorlanarak sokuluyor ki bu da çubuğun kırılabilme olasılığını artırıyor.
* 5 rengin 5'er tane farklı büyüklükteki silindirleri olan oyunda zemin tahtasındaki yuvaları çok dar. Vida gibi çevire çevire sokmak durumunda kalınıyor bu da maalesef kalitesiz olan boyasının dökülmesine neden oluyor.
*Ayrıca, bu oyunun en kısa silindirlerin sayısı (turuncu renkli olan) 1 fazla (6 tane) Başka setin malzemesi de 1 eksik demektir. Paketlemede daha iyi denetim yapılması gerekiyor.
* Diğer yandan bütün ve parçaların konulduğu oyunlarda malzeme yuvaları da fazla geniş. Ölçümlerin daha dikkatle yapılması gerekiyor.
* Oyunların tahta zeminleri ile malzemeleri arasında renk uyumsuzluğu var. Örneğin, rakamların yazdığı oyunda 1 rakamı lacivert boyalı, halkası Mavi. 4 rakamı turuncu boyalı ama halkaları neredeyse kırmızıya yakın renk gibi.
* Boyalar, oldukça kalitesiz ve dökülüyor. Sağlığa uygun boya olduğundan şüpheliyim.
* Çubuklu zeminlerde çubukların boyları ile parçaların yerleştiği zamanki boyları ya kısa ya uzun. ''


Sizlere anlatmaya çalıştığım eksik ve hataların bazılarını fotoğraflayarak gönderiyorum.

Mukaddes Mukaddes 298 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları