Liv Hospital Doktorun Hastalarına Muamelesi!

Yıldız B. |

07.05.2016 kadın doğum uzmanı A.. E... bey ile olan randevumda hakarete uğradım. Bunu aynı gün mesaj olarakta Liv Hospital'a bildirdim ancak bir dönüş olmadı. 20 haftalık hamileyim. Doktor bey 4 hafta sonra şeker yüklemesi yapılacağını söyledi. Ben yaptırmak istemediğimi söylediğimde bunlar cahilce konuşmalar bu şekilde düşündüğünüz için size açıklama yapmamın bile gereği yok ergence konuşmalar bunlar şeklinde hakaret etti. Ne kandaki glikoz değerine ne de kilo artışıma bakmadan nasıl şeker yüklemesi yapılacağına karar verdi? Elinde somut bir veri yok. Üstelik daha konuşma bitmeden eşim ve beni siz bunları dışarıda konuşun diyerek odasından kovdu. Doktorunuzu uyarır mısınız cezalandırır mısınız ne yaparsanız yapın. Hamile birisiyle nasıl konuşulması gerektiğini öğretin. Böyle bir saygısızlık olamaz. Doktorumu değiştireceğim. Bir daha kendisi ile karşılaşmak dahi istemiyorum.

Etiketler :

Personel Davranışı Muayene

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Haziran
  14:24

  Liv Hospital olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz.

  Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak başhekimliğimizle değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Benzer olumsuzlukların yaşanmaması için gerekli tedbirler alınarak hastamıza bilgi verilerek memnuniyeti sağlanmıştır.
  Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İletişim Birimi ile irtibata geçebilirsiniz.
  Sağlıklı günler dileriz.

 • 09 Mayıs
  11:00

  5467144 sayılı şikayetiniz kayıt altına alınmış olup en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.
  Saygılarımızla