12 Şubat 2014

Little Caesars'ın Reklam SMS'leri Bıkkınlık Getirdi!

Little Caesars'tan hayatım boyunca sadece 1 kez sipariş verdim ve o gün bugündür izinsiz olarak gönderdikleri reklam SMS'leri ile o siparişi verdiğime vereceğime pişman oldum. Reklam listelerinden çıkmanın bir yolunu da sunmuyorlar.

Tek taraflı işkenceye dönüşüyor ilişkimiz. Acaba Little Caesars yöneticileri cep telefonu numaralarını bizimle paylaşmak ister mi? Belki biz de canımız sıkıldıkça onları SMS'lerle rahatsız etmek isteriz.

Mehmet 76 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet16 Şubat 2014

    İzin almadan, bilgi vermeden numaranızı SMS reklam listelerine alıp SMS bombardımanına tutan Little Caesars, SMS listelerinden çıkmak için bir seçenek de sunmuyor. İlla sikayetvar'a yazmakla, cevap beklemekle uğraşacaksınız. Yani, etik dışı davranışı gerçekleştiren Little Caeasars, ama uğraşması gereken sizsiniz! Bir de, şikayet etseniz bile durum değişmiyor, "bir daha bizden reklam SMS'i almayacaksınız" deseler bile göndermeye devam ediyorlar. Little Caesars'tan bırakın pizza siparişi vermeyi, ismini dahi duymaya tahammülüm yok artık. Böyle devam etsinler bakalım, o reklamların ne kadar işlerine yarayacağını hep birlikte göreceğiz.

  • Little Caesars Temsilcisi12 Şubat 2014

    Sayın Yetkili ; 2289953 no’lu şikayet ile ilgili olarak müşterimize bilgilendirme gerçekleştirilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep , öneri ve şikayetleri ile ilgili bize 444 52 44 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Bilginize sunarız. Saygılarımızla Little Caesars Müşteri Hizmetleri 444 52 44 http://www.littlecaesars.com.tr/

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön